
13 травня офіційно стартував знімальний процес нової української романтичної комедії «Емілі в Emily». Стрічка, вихід якої запланований до Дня усіх закоханих у 2027 році, розповість легку та водночас повчальну історію про вибір між віртуальним визнанням та справжніми почуттями.
Виробництвом фільму займаються компанії FILM.UA Group та «Прототип Продакшн», які раніше подарували глядачам успішний кіновсесвіт «Потягів».
Сюжет: Справжні почуття проти платинової кнопки
У центрі історії — популярна та амбітна блогерка Емілі. У гонитві за новими підписниками, охопленнями та омріяними лайками вона вирушає на елітний курорт. Проте замість чергового вірусного контенту дівчина несподівано знаходить справжнє кохання.
Але знайти любов — це лише половина справи, значно важче її втримати. Емілі опиняється перед серйозною життєвою дилемою, де на шальках терезів опиняються її блогерська кар’єра з платиновою кнопкою та щирі почуття до реальної людини. Паралельно з лінією Емілі у фільмі розгорнеться ще кілька історій кохання, які доведуть: для справжніх почуттів немає жодних вікових обмежень.
Унікальна локація та зірковий кастинг
Однією з головних особливостей фільму є місце зйомок. Близько 90% екранного часу подій розгортатиметься на території відомого відпочинкового комплексу Emily Resort у Львові.
Продюсер проєкту Юрій Горбунов поділився деталями колаборації та вибору акторів:
«Це романтична історія, де стверджується головне — всеперемагаюча сила любові. Кілька знімальних змін відбудеться в Києві, а 90% часу ми будемо знімати в Emily Resort. Ми дуже раді цій колаборації — давно хотіли зняти фільм на території готелю, а тепер маємо можливість це зробити в одному з кращих комплексів не тільки в Україні.
Серед акторів будуть Андрій Ісаєнко, Катерина Варченко, Стас Боклан, Олена Хохлаткіна, Леся Самаєва та інші наші зірки. Проте ми даємо можливість проявитися і молодим талантам, адже наша головна героїня, яка грає Емілі — Олександра Демидова, — ще студентка».
Творча команда проєкту
Над створенням комедії працює досвідчений тандем кінематографістів, який вже неодноразово довів свою успішність у жанрі глядацького кіно:
- Режисер-постановник: Олексій Єсаков («Песики», «Потяг “Червона рута”»).
- Оператор-постановник: Юрій Король («Потяг у 31 грудня», «Мавка. Лісова пісня», «Потяг “Червона рута”»).
- Автори сценарію та креативні продюсери: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Олексій Приходько.
«Я дуже радий тому, який у нас виходить перший день. Ми оточили себе абсолютно неймовірними людьми та командою, які зібралися зробити, як на мене, чудову історію. За пів дня ми зняли дві сцени, і я вже щасливий від тих емоцій, які дарують актори. Мені здається, це буде дуже добрий фільм», — ділиться емоціями режисер Олексій Єсаков.
Символічно, що перші знімальні дні стартували зі сцен у РАЦСі, адже вся історія зав’язана навколо найромантичнішого свята року — Дня Святого Валентина.
Довідка:
- Жанр: Романтична комедія, сімейне кіно.
- Виробництво: «Прототип Продакшн», FILM.UA Group.
- Дистрибуція в Україні: FILM.UA Distribution.
- У ролях: Олександра Демидова, Кирило Яблучанський, Артем Пльондер, Діана Каландарішвілі, Андрій Ісаєнко, Катерина Варченко, Дарія Petroжицька, Станіслав Боклан, Олена Хохлаткіна, Леся Самаєва та інші.
Кінотеатральна прем’єра запланована на 11 лютого 2027 року.

