Фільми для дітей: 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє дитячу програму

В межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю на найменших глядачів чекає спеціальна програма фільмів для дітей. До неї увійшло три стрічки:

  • “Їппі все!”, реж. Марджин Рогаар

Яап Пітер, жвавий 16-річний хлопець, з нетерпінням готується до весілля своєї старшої сестри в заміському будинку їхнього дідуся. Коли вся родина збирається разом, щоб створити ідеальне свято, Яап вперше закохується. Але дівчина його мрії закохана в його молодшу сестру Джо, тож Яап Пітер розчарований і втрачає інтерес до весілля. Поки він не зрозуміє, що його присутність і непорушний зв’язок його сім’ї є життєво важливими для успіху вечірки.

Минулого року фільм отримав приз молодіжного журі та приз глядацьких симпатій як найкращий нідерландський дитячий фільм на фестивалі Cinekid у Нідерландах.

  • “Ерік Кам’яне Серце”, реж. Ільмар Рааг

Ерік (11 років) переконаний, що у нього кам’яне серце. Тому він не переймається тим, що його батьки не мають для нього часу, або тим, що у нього немає справжніх друзів. Коли його сім’я переїжджає до вілли, яку вони успадкували від тітки Брунгільди, він виявляє, що там живе інша сім’я – Марія (11 років) та її тато, котрих батьки Еріка хочуть виселити на вулицю. Коли сім’я отримує повідомлення про виселення, Марія активує свій секретний план, щоб повернути назад свою зниклу матір та врятувати їх. Разом вони потрапляють у фантастичну подорож до Світу між Світами, і Ерік розуміє, наскільки складно мати справжнє кам’яне серце.

Фільм стане гала-прем’єрою на 15-му ОМКФ.

  • “Віктор_Робот”, реж. Анатолій Лавренішин

Сюжет фільму розповідає про маленького робота з мегаполіса, який знаходить у себе на грудях дверцята і витягує зсередини зайву деталь-шестірню. З того моменту він починає бачити світ по-іншому і дізнається, що решта роботів довкола нього зламані. Сім’я інженерів-науковців знаходять та витягують з мегаполіса маленького робота. Але, злякавшись, він тікає з їхньою донькою-бунтівницею Вікою, яка називає його на свою честь — Віктором. Так починається їхня пригода, повна небезпек та нових відкриттів.

У 2020 році фільм отримав приз глядацьких симпатій на ОМКФ.

Нагадуємо, що 15-й ОМКФ відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.

15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.