13-16 червня Soundtrack:Ukraine — фестиваль музики українського кіно: Кінотеатр «Жовтень», Національна філармонія України, Довженко-Центр

13 червня відкриється Фестиваль української музики в українському кіно, на нас чекають чотири дні, п’ять композиторів, 9 фільмів. 

Фестиваль Soundtrack:Ukraine започаткований у 2024 році в Києві, він поєднує кіно (ігрові, документальні та анімаційні фільми), але сфокусований на призму музики – на розумінні того, що саме музика «додала» сюжету, який контекст існував поза музикою, якою людиною вона написана, як створювався саундтрек України протягом сторіччя німого та звукового кіно.

Відповідно до своєї місії, фестиваль – більше, ніж просто кінофестиваль; це діалоговий простір знання про зв’язок музики, часу, прогресу та влади, форум для дослідження постатей українських композиторів, розуміння їхнього потенціалу і того, що вони можуть змінювати світ, в майбутньому – здатності кінематографістів розглядати найважливіші технічні риси роботи звуку.

Фестиваль прагне виходити за межі кіноекрана, дозволяючи глядачам побачити, як саме музика змінює, рухає та доповнює кіносюжет.

Головні частини фестивалю – кінопокази, цикл обговорень музики що до кіно фахівцями, концерти, саме тому Фестиваль об’єднує команди та простори кінотеатру «Жовтень»Національну філармонію УкраїниДовженко-Центр та Музей кіно.

Він буде змінюватися, доповнюватися — розвивати напрямки, створення міжнародної школи кіно-композиторів, створювати нові сенси.

Тож, подивимося українське кіно, послухаємо музику з кінофільмів — поговоримо про неї.

Де й коли:

·          

Події у філармонії на ФБ:

14.06 https://www.facebook.com/events/1007474974272383/

15.06 https://www.facebook.com/share/xVCJWANoyA6ADyZk/

16.06 https://www.facebook.com/share/nfC8mJp8R21ExrTu/