“Війна в об’єктиві”: у Києві відзначать авторів найкращих журналістських робіт про війну

У п’ятницю, 7 червня, у столичному Українському домі відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Війна в об’єктиві». 

Мета конкурсу – відзначити авторів найкращих журналістських робіт про боротьбу українського народу, національний спротив та звитягу українських воїнів. Журналістські матеріали, надіслані на конкурс «Війна в об’єктиві», оцінювали члени журі, до складу якого увійшли колишні журналісти, які зараз служать у Збройних Силах України. Журі визначило найкращі публікації, сюжети та репортажі у семи номінаціях – «Відеорепортаж», «Текстовий репортаж», «Кращий оператор», «Інтерв’ю», «Фоторепортаж», «Радіорепортаж/подкаст», «Улюбленець (долі) глядацьких симпатій». 

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках фестивалю документалістики «Війна в об’єктиві», який пройде в Українському домі 7-9 червня. У програмі фестивалю – прем’єри документальних фільмів «Щити Києва» та «Журналіст у формі». Глядачі також побачать стрічку Андрія Різоля із циклу документальних фільмів «Культура vs війна» і переглянуть картину Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». 

Детальніше про конкурс “Війна в об’єктиві” –  за посиланням. Організатор: Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ («ТРО Медіа”). 

Церемонія нагородження переможців конкурсу “Війна в об’єктиві” пройде 7 червня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Після церемонії відбудеться прем’єра документального фільму «Журналіст у формі». 

Вхід на церемонію та інші заходи фестивалю вільний, за обов’язковою попередньою реєстрацією: https://forms.gle/VeaAkq89EoczB28t9. З міркувань безпеки точний час заходів буде повідомлено лише зареєстрованим учасникам напередодні фестивалю.