Фільм-подорож «Людина з табуретом» вийшов онлайн

Документальний фільм «Людина з табуретом» Ярослава Попова про мандри на чолі з режисером Леонідом Кантером вийшов на Такфлікс. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими та українськими субтитрами. 

«Людина з табуретом» – історія мандрівників, що вирішили встановити чотири табурети біля чотирьох океанів. Ініціатором експедиції став Леонід Кантер, який подорожував разом із дружиною Діаною та донькою Маґдаленою. Митець знімав мандри на камеру та планував зробити фільм маніфестом нездоланній силі людських мрій. Однак війна та плин подій вносять свої корективи. 

У фільмі найбільше уваги присвячено останній, четвертій, подорожі до Тихого океану, що тривала рік. Доки Леонід вів групу до мису Горн, Діана з Маґдаленою збирали казки народів світу, що також увійшли до стрічки.

Музику написали Марко й Тарас Галаневичі – учасники гуртів ДахаБраха та OY Sound System, а також Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа. Анімацією казок та графічним оформленням фільму займалася студія RIDNI Animation.

50% з кожного квитка Такфлікс передасть дітям Леоніда Кантера, 10% – фонду «Повернись живим».

«З табуретом до океану» – гра, суть якої полягала в тому, щоб мандруючи донести чотири кухонні табурети до чотирьох океанів, без грошей та спонсорів, але з камерами в руках та ентузіазмом. За час експедицій українські мандрівники подолали 60 тисяч кілометрів і побували в 30 країнах.

Леонід Кантер – український митець, мандрівник, режисер фільмів «Міф» та «Добровольці Божої Чоти»

Фільм