Три чудові альтернативи Audemars Piguet за меншу суму

Audemars Piguet — один із найпопулярніших і дорогих брендів годинників класу люкс. Перегляньте ці три чудові альтернативи Audemars Piguet!

Royal Oak майбутнього

Коли мова заходить про більш доступну альтернативу знаменитому Audemars Piguet Royal Oak, багато шанувальників одразу згадують Tissot PRX. Це й не дивно, враховуючи, що відносно недорогий універсальний пристрій уже давно є фаворитом у галузі. Високий стандарт якості, популярний зовнішній вигляд Genta та ціна нижче 1000 доларів роблять його фаворитом. Крім усього цього, я насправді хочу порекомендувати іншу альтернативу Royal Oak. Хоча цей годинник далеко не такий популярний, як Tissot PRX, у нього є все. Я говорю про Formex Essence . Цей годинник доступний не лише у приємному розмірі 39 мм, але й у розмірі 43 мм, що пропонує щось на будь-який смак і розмір зап’ястка. Дизайн цього аутсайдера має індустріальний шик і футуристичні вібрації, що робить його майже схожим на Royal Oak з далекого майбутнього. Хоча тут і там можуть зустрічатися дивні розпливчасті згадки про культовий годинник AP, Formex Essence абсолютно власний і має дуже мало спільного з легендою Genta. Цей годинник безперечно має певну якість, і це так. Добре виготовлений корпус має товщину лише 10 мм і виділяється чергуванням полірованих і матових поверхонь. Ремінь і застібка також сяють. Проте безсумнівною родзинкою є сонячний циферблат годинника з горизонтальними лініями. Циферблат вискочить, і ваші очі будуть повертатися до нього знову і знову. Formex Essence працює на базі Sellita SW200, яка забезпечує найвищу продуктивність і навіть має сертифікат COSC, тож немає необхідності сумніватися в її точності. Ви можете в будь-який момент спостерігати за механізмом, оскільки годинник має сапфірове скло як на лицьовій, так і на зворотній сторонах. Цей годинник має водонепроникність до 100 м, що робить його ідеальним для щоденного носіння. За ціною 1590 доларів Formex Essence набагато доступніший, ніж Audemars Piguet Royal Oak , і пропонує багато як технологій, так і якості менш ніж за 2000 доларів.

Formex Essence виглядає як Royal Oak з майбутнього.

Хоча існує багато привабливих альтернатив класичному Audemars Piguet Royal Oak, варіанту Offshore бракує. Після довгих пошуків я нарешті знайшов той, яким я був задоволений. Що ви думаєте про Breitling Avenger Chronograph Старий годинник все ще має знаменитий крилатий логотип, і хоча він, за загальним визнанням, має дуже мало спільного з дизайном Genta, якщо придивитися уважніше, певні паралелі, звичайно, є. З величними 45 мм і з огляду на розташування додаткового циферблата, Breitling Avenger Chronograph більше схожий на AP Royal Oak, ніж ви спочатку очікували. Обидва годинники мають велику присутність зап’ястя (щонайменше) і більш звірячі, ніж звичайні годинники. Якщо ці атрибути є вашою чашкою чаю, ви, ймовірно, можете вибрати будь-який варіант Avenger і бути задоволеним, але оскільки я завжди вважав Audemars Piguet Royal Oak Offshore досить експериментальним годинником, я хотів би зосередитися на варіант «Нічної місії» Breitling Avenger . Завдяки легкому корпусу з чорного титану та арабськими цифрами ця версія пілотського годинника особливо нагадує AP. Ви можете знайти екземпляри в новому стані приблизно за 5000 доларів США, що робить Breitling Avenger Chronograph «Night Mission» дуже цікавою та доступнішою альтернативою Royal Oak Offshore.

Breitling Avenger Chronograph “Night Mission” більше схожий на Audemars Piguet Royal Oak Offshore, ніж ви могли подумати спочатку.

Якщо ви читаєте цю статтю, яку я написав деякий час тому , ви добре знаєте, що Audemars Piguet — це більше, ніж просто Royal Oak. Нова колекція бренду дебютувала лише в 2019 році і, за словами самого Audemars Piguet, відкриває нову главу в історії виробника. Цей годинник має набагато елегантніший вигляд, ніж Royal Oak, і його по праву можна назвати спортивним класичним годинником Audemars. Однак є заковика: вам все одно доведеться розщедритися на понад 25 000 доларів на (досить непоказну) сталеву версію. Не хвилюйтеся, я знаю дешевшу та приємнішу альтернативу: Jaeger-LeCoultre Polaris . Цей елегантний спортивний дайвер можна знайти за ціною 9550 доларів США, він виділяється своїм чудовим зовнішнім виглядом і винятковою якістю. Завдяки діаметру 41 мм годинник чудово виглядає практично на будь-якому зап’ясті. Те, що це справжній Jaeger-LeCoultre, стає очевидним, як тільки мигцем помічаємо приголомшливий механізм на задній частині вітрини. Тим не менш, справжньою родзинкою має бути циферблат. Він має численні обробки та текстури, що надає йому приголомшливого вигляду, особливо коли на нього потрапляє світло. Якщо ви можете трохи збільшити свій бюджет, обов’язково ознайомтеся з новою Jaeger-LeCoultre Polaris Date , яка доступна за 11 100 доларів, хоча це рідкість на відкритому ринку. За цю суму ви отримаєте годинник із яскраво-синім або зеленим циферблатом, завдяки чому він справді може зрівнятися з Audemars Piguet.

Не завжди потрібно бути найкращим у класі

Недаремно Audemars Piguet є одним із найбільш затребуваних брендів годинників. Однак не завжди потрібно шукати кращих у класі. З цими трьома доступнішими варіантами навіть найзатятіший фанат AP буде задоволений. Світ годинників справді пропонує щось на будь-який смак і гаманець.