RAW DOC. Зустрічайте експертів/-ок програми!

9 травня завершується прийом заявок на участь у програмі RAW DOC для документальних фільмів на завершальній стадії виробництва.
 
До участі в закритих показах ми запросили міжнародних кінопрофесіоналів/-ок: представників/-ць європейських суспільних мовників, сейлз-агентів/-ок, режисерів/-ок та консультантів/-ок. Зустрічайте перших експертів/-ок у межах нашої індустрійної платформи (список кінопрофесіоналів/-ок, які долучаться до події, буде ще доповнюватися):
 
Фабріс Пушо, керівник відділу суспільства та культури в ARTE France (Франція);
Бернд Зайдль, редактор у редакторському відділі документального кіно та у копродукціях німецько-французького мовника Arte, SWR (Німеччина);
Томас Байєр, випусковий редактор повнометражних документальних фільмів, MDR (Німеччина);
Емма Гіндлі, головна випускова редакторка, Storyville, BBC (Британія);
Аста Далман, випускова редакторка, SVT (Швеція);
Аїда Азіз, асистентка з міжнародних продажів, Mediewan (Франція);
Ваутер Янсен, засновник сейлз-компанії Square Eyes, Square eyes film (Нідерланди);
Бріджид ОʼШі, тьюторка, засновниця асоціації DAE (Німеччина);
Саломе Джаші, режисерка (Грузія).

 
RAW DOC — це програма, створена для кінематографістів/-ок, які працюють над завершальним етапом монтажу (раф-катами) своїх фільмів, і хочуть провести тестовий показ для експертів/-ок міжнародної індустрії та отримати професійний фідбек.
 
Деталі та умови подачі заявки за посиланням.
 
Вхід на день показів буде закритим і доступним винятково для учасників/-ць відібраних проєктів та міжнародних експертів/-ок. Учасників/-ниць програми буде оголошено вже 15 травня.