Безкоштовні покази документальних фільмів на на 13-му Фестивалі американського кіно “Незалежність” у партнерстві з American Film Showcase

У співпраці з багаторічними партнерами фестивалю, American Film Showcase, три документальні фільми з програми будуть показані безплатно. Щоб потрапити на показ, необхідно завчасно забронювати свій безоплатний квиток на показ через сайт фестивалю.

American Film Showcase (AFS) у партнерстві з посольствами США, щорічно організовує покази, воркшопи та майстер-класи в понад 60 країнах. Мета AFS – показати міжнародним глядачам американське суспільство та культуру через мову кіно, а також сприяти кінопрофі з різних країн з пошуком інструментів для екранізації власних історій.

Ми годуємо людей (We Feed People) розповідає про роботу міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen, яка забезпечує їжею людей, що постраждали від війни та катаклізмів. “Ми годуємо людей” був номінований на дві премії Primetime Emmy Awards на 74-й церемонії вручення нагород Emmy Awards. Показ відбудеться за участі команди проекту.

Забронювати квиток: https://aiffua.com/film-programm-2024/we-feed-people 

Майстер світла (Master of Light) – яскравий приклад креативної документалістики. Фільм зачіпає теми мистецтва, спокути та реабілітації особистості. І центрі сюжету – художник, який опанував живопис, відбуваючи увʼязнення за розповсюдження наркотичних речовин.

Забронювати квиток: https://aiffua.com/film-programm-2024/master-of-light 

Вибір зброї: історія Ґордона Паркса (A Choice of Weapons: Inspired by Gordon Parks) документальний фільм про творчість одного фотографа, яка вплинула на цілі покоління кольорових меншин у Штатах. Ґордон Паркс – фотограф-самоук, який став одним з найвпливовіших митців ХХ ст. Тема расової сегрегації була провідною для його творчості. Його доробок став визначальним для подальшої історії расових меншин у Сполучених Штатах.

Забронювати квиток: https://aiffua.com/film-programm-2024/a-choice-of-weapons 

Повна програма 13-го фестивалю американського кіно “Незалежність” доступна на сайті https://aiffua.com/film-programm-2024 

Серед фільмів програми –  ретроспектива братів Коен, фестивальні хіти останніх років, які розповідають про минуле й сучасність Сполучених Штатів Америки та документальні фільмі на гострі соціальні та культурні теми.

13-й фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться з 9 до 15 травня у київському кінотеатрі «Жовтень».