Американський фільм жахів про милозвучного павучка Стінга покажуть у кінотеатрах в червні

6 червня дистриб’юторська компанія  Green Light Films випускає в український прокат фільм «Стінг. Жах ночі». Це вже другий фільм жахів в лінійці фільмів компанії з орієнтиром на молодіжну аудіторію.

12-річна бунтарка Шарлотта знаходить маленького павучка у занедбаному багатоквартирному будинку. Вона тримає його у банці та тішиться новим домашнім улюбленцем, але той стрімко починає рости і проявляє нестримний апетит до крові. Коли сусіди дівчинки один за одним починають зникати, Шарлотта та її сім’я опиняються в безвихідній ситуації, де вони мають боротися за своє життя проти кровожерливого павука, який любить людську плоть.

Режисера фільму Кіа Роач-Тернера називають «маестро фільмів жахів». Один з найвідоміших його фільмів — комедійна фантастична стрічка «Некромант» (2018) з Монікою Белуччі у головній ролі — отримав позитивні відгуки критиків та став комерційно успішним на території Австралії та Нової Зеландії. Режисерський стиль Роуч-Тернера часто відзначають за комбінацію жахів й гумору та оригінальний підхід.

Роль Шарлотти виконала Аліла Браун, яка зіграла у серіалах «Загублені квіти Еліс Харт» (2023) разом з Сіґурні Вівер та «Одинадцять ідеальних незнайомців» (2021) з Ніколь Кідман. Цікавий факт: батько дівчинки власник найбільшого у світі заводу з перероблювання пластикових пляшок.