Студентське журі Docudays UA-2024.

Оголошуємо результати відкритого відбору та знайомимо вас із учасницями студентського журі Docudays UA-2024. Цьогоріч вони оберуть свій фільм-фаворит у конкурсних програмах фестивалю.

Єва Зур’ян 

Навчається в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Продюсування». Із 2021 працює в кінодистрибуції. У 2022 році створила MriyaIFF в Брюсселі, працює програмною директоркою. У 2023 долучилася до команди Ivano-Frankivsk ISFF 4:3 як координаторка волонтерської та гостьової служби, згодом стала продюсеркою кінофестивалю. Нині продюсує документальний повний метр lightland Дана Приходька про життя людей до повномасштабного вторгнення в сірій зоні.

Анна Міхеєнко

Студентка Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Драматургія кіно і ТБ». Працює переважно режисеркою монтажу, один з останніх проєктів — цикл інтерв’ю зі свідками російського авіаудару по Маріупольському драмтеатру (A City Within a Building) від Центру просторових технологій. Зняла як режисерка свій ігровий короткометражний фільм «Куди далі?», який зараз знаходиться на етапі постпродакшену. 

Поліна Піддубна

Режисерка, мисткиня та активістка. Народилася та виросла в Харкові, нині живе в Берліні. Із 2017 по 2019 рік була студенткою на курсі режисури анімації в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, з 2019 року навчається на факультеті анімації Бабельсберзького кіноуніверситету Конрада Вольфа в Потсдамі. Окрім кіновиробництва, Поліна організовує соціальні та освітні проєкти, курує фестивалі та займається мистецькими дослідженнями на деколоніальну тематику. Нині працює над документальним анімаційним фільмом «Моя бабуся парашутистка».

За відкриттям секретів прийдешнього Docudays UA слідкуйте на нашому сайті та в соцмережах: FacebookInstagramTwitterTelegram та Tik-Tok.