Де подивитись «Бідолашні створіння» українською онлайн

Фільм «Бідолашні створіння» відомого режисера Йоргоса Лантімоса з 27 березня доступний для перегляду з українською озвучкою на медіасервісі MEGOGO.

Стрічка вийшла в український прокат 18 січня 2024 року і за перші два тижні зібрала 3,5 мільйона гривень. Картина стала переможницею Венеційського кінофестивалю, отримала два «Золоті глобуси» та 11 номінацій на «Оскар».

Сюжет фільму заснований на романі Аласдера Ґрея 1992 року. У центрі оповіді — молода жінка Белла Бакстер, яку воскресив божевільний вчений. Згодом головна героїня втікає з дому «творця» разом із адвокатом Дунканом Веддерберном та вирушає в подорож через континенти. За словами  Емми Стоун, яка виконала роль Бакстер, вона стала її найулюбленішим персонажем за всю кар’єру.


Озвучка виконана творчою групою Sunnysiders Audiovisual спеціально на замовлення медіасервісу MEGOGO. Кінострічка доступна для перегляду на MEGOGO з українською озвучкою, оригінальним звуком та українськими субтитрами за посиланням: https://megogo.net/ua/view/23656406-bidolashni-stvorinnya.html?continue