Мелодрама «Нічні незнайомці» вийде в кінотеатрах України

Український трейлер стрічки про пристрасть, породжену в палкій суперечці.

25 квітня в українських кінотеатрах вийде французька мелодрама «Нічні незнайомці». Це фільм із другої за важливістю конкурсної програми Каннського кінофестивалю — «Особливий погляд».

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Режисер і автор сценарію — Алекс Лутц, який також виконав головну чоловічу роль. Він відомий своїми акторськими роботами у фільмах «Вихор» Ґаспара Ное та «Афера містера Нока» з Омаром Сі. Лутц не вперше знімає стрічку, в якій грає: його попередня картина «Хлопець» була номінована на Премію «Сезар» у 5 номінаціях та Премію «Люмʼєр» у 2 категоріях. Лутц отримав призи на обох преміях за свою акторську гру. Головну жіночу роль виконала Карін Віар, зірка фільму Жана-Пʼєра Жене «Делікатеси». Віар також вперше за карʼєру стала продюсеркою та сценаристкою фільму. Продюсував стрічку Жак-Анрі Бронкар, відповідальний за номінований на «Оскар» фільм «Близько». Монтувала картину Моніка Колман, відома співпрацями з Франсуа Озоном, зокрема, фільмами «Час прощання» та «Басейн». Оператор — Епонін Момансо, серед робіт якого «Золота пальмова гілка» Канн-2015 («Діпан»).