“Ізраїль у фокусі”: Doc Kyiv Fest оголошує фільми з програми спеціальних показів

В межах фестивалю глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest відбудуться покази фільмів спеціальної програми “Ізраїль у фокусі”, які пройдуть за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні.

  • Остання зупинка перед Києвом“, реж. Ітай Ангел

У цьому захопливому документальному фільмі, режисер Ітаї Ангель провів майже місяць з українцями під час облоги Києва. Починаючі від дня перед вторгненням, коли мешканці України не вірили, що вони опиняться у прицілі Путіна, — до швидкого згуртування для захисту своєї країни та участі у боях. Цей документальний фільм показує рідкісні зображення, голоси та історії людей у Бучі, Ірпені та Горенці за кілька тижнів до того, як вони стали відомими на міжнародному рівні з найгірших причин.

  • Стук в двері“, реж. Охад Мільштейн та Ая Еліа

“Стук у двері” – це інтимний погляд на підготовку офіцерів сил оборони Ізраїлю, які несуть відповідальність за повідомлення родин загиблих військовослужбовців про втрату, а також на те, якого емоційного навантаження зазнають ті, хто приносить невтишні новини. Фільм знятий спільно з режисером Ая Елія, якої було 13 років, коли вона втратила свого брата Ітамара (солдат загинув у Лівані у 1997 році).

Подивитися стрічки зі спеціальної програми “Ізраїль у фокусі” можна буде на фестивалі глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest вже 28-30 березня в кінотеатрі “Планета Кіно”.

Щорічний міжнародний фестиваль середньометражного глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest заснований Громадською Організацією “Кінофест” та організований разом з медіакомпанією StarlightMedia та Одеським міжнародним кінофестивалем.