Фільм-учасник Каннського кінофестивалю «Бачення метелика» вийшов онлайн

Повнометражний дебют Максима Наконечного «Бачення метелика» вийшов онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна на території України.

«Бачення метелика» — історія української аеророзвідниці Лілії з позивним «Метелик». Військова повертається з полону до коханого, друзів та побратимів. Поступово вона намагається реабілітуватися та не планує здаватися.

Головну роль виконала Рита Бурковська («Парфенон»), за яку вона отримала відзнаку в категорії «Найкраща європейська акторка» на Septimius Awards. Одну з ролей зіграла режисерка Наталка Ворожбит («Погані дороги»). У фільмі взяли участь справжні лікарі, військові, колишні полонені, а також членкині «Жіночого Ветеранського руху» (парамедикиня Катерина Приймак та розвідниця, санінструкторка Аліна Гордєєва).

Співсценаристкою Максима Наконечного виступила режисерка Ірина Цілик («Земля блакитна, ніби апельсин»).

Фільм став учасником програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю у 2022. А також отримав відзнаку «Золотий Дюк» за «Найкращий український повнометражний фільм» Одеського МКФ.

Максим Наконечний — режисер коротких метрів «Новий рік у сімейному колі», «Невидима», продюсер фільму Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться».

10% з кожного квитка Такфлікс передає «Жіночому Ветеранському Руху», 50% — творцям кіно. 

Фільм