Люблю тебе ненавидіти / Думка

“Люблю тебе ненавидіти”, який в оригіналі насправді “Anyone But You” (Хто завгодно, окрім тебе) до 13 березня 2024 ще на екранах. Нова стрічка с Сідні Свіні (“Ейфорія”, “Вуаєристи”, “Реаліті”) та Ґленом Паувеллом (“Топ Ган 2: Меверік”) повертає на великі екрані ромкоми за якими думаю багато хто скучив. Одразу ж можна подумати, що сабжанр романтичних комедій — це мертвий субжанр. Але не цього разу! Перед нами невибагливе, але дуже добре зроблене кіно. Давайте по черзі.

Сюжет. Тут все доволі просто. Дівчина рандомно зустрічає хлопця в кав’ярні і через певну кількість ґегів, які з не трапляються вони вирішують прогулятися та проводять разом увесь день, вечір та ніч. Зранку вона вирушає раптово втекти, але потім повертається до хлопця, який за цей час встиг на це образитися і наговорити усяких вигаданих гидот про неї своєму другову і вона їх таємно почула. Минув час. І ось вони раптово зустрічаються в барі з тотальним хейтом один до одного і як виявляється його подруга та її сестра запрошують їх на своє весілля, тож вони будуть вимушені провести це дні разом.

Ви вже встигли подумати, що знаєте що буде далі. “Вони терпіти не могли, а потім просто покохали один одного і хеппі енд, так?”. Не зовсім) 

По приїзду виявилося, два факти. Перший: їх друзі дійсно вирішили їх закохати один в одного знову та другий: також запрошенні їх екси, з якими в них доволі складні відносини. Зрозумівши перший факт, вони вирішили підіграти авантюрі, що призведе до тони  ґегів про Австралію, серферів, здорові стосунки, сімейні відносини та інше.

Що змінилося на відміну від оригінальних ромкомів? 

Ромком 2.0 тепер більше собі дозволяє. Тут вам і жарти нижче пояса, і пікантна сцена на грані фола PG-13. Це надає фільму більше життя, бо ми звикли до ну прям дуже рафінованих персонажів 90х та 00х. Гумор же навпаки бере найкраще що було в класиці і вміло з цим працює.

Що ще варто виділити? В хімію персонажів дійсно віриш, що не дивно. Головні актори наразі дійсно є парою у житті, тож це відчувається. А фраза “feel the rain on your skin” з пісні від Наташі Бедінгфілд “Unwritten” застрягне з вами надовго.

Резюмуючи це доволі просте та доволі гарне кіно, яке ідеально підходять як до тематичних свят, так і для базового перегляду. Поки що найкращий комерційний фільм року. Рекомендую