У Києві пройде спецпоказ та зустріч із режисеркою фільму “Як там Катя?” 

У столичному Українському Домі 10 березня відбудеться спецпоказ фільму “Як там Катя?” та зустріч із режисеркою стрічки Крістіною Тинькевич. Показ відбудеться в рамках проєкту “Кінопростір” – спільної програми Українського Дому та Української Кіношколи

Драма «Як там Катя?» — дебютна повнометражна робота Крістіни Тинькевич. Світова прем’єра фільму відбулася в серпні 2022 року на 75-му Міжнародному кінофестивалі в Локарно, де картина виборола дві нагороди: приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко та спеціальний приз журі Ciné+. А у жовтні 2023-го фільм переміг у національному українському конкурсі від кінофестивалю «Молодість» на Гамбурзькому кінофестивалі.

Лікарка швидкої допомоги Аня (Анастасія Карпенко) сама виховує 12-річну доньку Катю. Трагічний випадок вихоплює Аню з круговерті одноманітних сірих днів. Катю збила машина. Адвокати водія пропонують чималі гроші, щоб справа не дійшла до суду. Щодня Аня бореться за те, щоб її донька отримала якнайкраще лікування. Дівчинка потребує дорогих ліків. Найлегший спосіб їх придбати та врятувати дитину — погодитися на пропозицію знахабнілого винуватця ДТП і взяти від нього гроші.

Після перегляду гості “Кінопростору” матимуть нагоду взяти участь в обговоренні фільму з режисеркою Крістіною Тинькевич.

Спецпоказ та зустріч із командою фільму “Як там Катя?” відбудеться 10 березня в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2). Початок показу о 18.30. 

Квитки можна придбати тут: https://kontramarka.ua/uk/ak-tam-kata-91216.html