НЕЗЛАМНІ: Doc Kyiv Fest представляє спеціальну програму

До програми “НЕЗЛАМНІ” увійшло чотири фільми, кожен з яких показує людей, які вміють мріяти та жити попри будь-які обставини:

  • Йди за мною”, реж. Любомир Левицький

Фільм розповідає про унікальну рятувальну операцію дронами, яку провели українські військові 93-ї бригади “Холодний Яр” під час жорстоких боїв під Ізюмом влітку 2022. В картині знялися реальні учасники подій – врятовані люди погодилися пригадати весь той жах знову, щоб весь світ дізнався про неймовірний подвиг ЗСУ та у такий спосіб подякувати їм за життя. Кадри, зняті дронами під час операції, Любомиру передали військові 93-ї бригади “Холодний Яр”.

  • Непомітне”, реж. Олександр Бочко

Стрічка розповідає про рівненську міську лікарню, про її лікарів, волонтерів, та звичайних людей. Їх не помічають, а вони тим часом без всяких гасел та піару просто працюють. Працюють, бо це потрібно, в першу чергу, їм самим – власній людяності, власній честі.

  • Очі”, реж. Роман Войтко

Стрічка розповідає про групу незрячих людей, які проходять реабілітацію в горах. Фільм заснований на інтерв’ю тотально незрячих і слабозорих людей, у яких вони розповідають про своє життя, про свої бажання і мрії. Вони прибули до реабілітаційного центру в Карпатах з різних міст України, та показали, як вони вміють жити – займаються спортом, ходять в походи у далекі гори, танцюють на дискотеках, мандрують з екскурсією в інше місто. За час перебування на реабілітації, вони стають дуже близькими та не хочуть розлучатися, не дивлячись на те, що майже не бачать одне одного.

  • У пошуках кипарису”, реж. Микола Носок

Коли в 2017 році Україна підписує безвізовий режим з Європейським Союзом, 79 річному художнику-самоуку Валерію випадає шанс здійснити давню мрію і вирушити в свою першу подорож до Греції, яку до того він міг уявляти лише з образів в кіно та книг.

“НЕЗЛАМНІ” – це спеціальна програма фестивалю Doc Kyiv Fest. Герої відібраних фільмів, незважаючи на всі труднощі, своїм прикладом нагадують про цінність життя, стійкість людського духу та мужність українців які надихають увесь світ своєю незламністю”,

– зазначила Анна Паленчук, членкиня відбіркової комісії Doc Kyiv Fest.

Глобальний хаб глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest відкриється вже 28-30 березня. І пам’ятайте – життя варте того, щоб його фільмувати!

Щорічний міжнародний фестиваль середньометражного глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest заснований Громадською Організацією “Кінофест” та організований разом з медіакомпанією StarlightMedia та Одеським міжнародним кінофестивалем.

Генеральний інформаційний партнер: ICTV2

Медіапартнер – 1+1 media

Інформаційний партнер – Prokino