Вийшов український трейлер фільму «Пам’ять любові» з оскароносною Джессікою Честейн

В Україні стрічка з’явиться на великих екранах наприкінці березня.

28 березня в українських кінотеатрах вийде мелодрама «Пам’ять любові». Головну роль у картині виконала оскароносна акторка Джессіка Честейн, зірка фільмів «Інтерстеллар», «Воно 2», «Марсіянин» тощо.

Головна героїня стрічки Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Доля зіштовхує її з Солом — чоловіком, що постійно втрапляє в чудернацькі ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Партнером Честейн на знімальному майданчику став номінант премії «Еммі» Пітер Сарсґаард. Серед його попередніх робіт — ролі в картинах «Бетмен», «Ціна правди», «Джекі». За свою гру в «Памʼяті любові» Сарсґаард отримав Кубок Вольпі як Найкращий актор Венеційського кінофестивалю 2023 року, обійшовши, зокрема, Джейкоба Елорді («Прісцилла»), Адама Драйвера («Феррарі») та Бредлі Купера ( «Маестро»).

Також у фільмі грають лавреатка «Еммі» Меррітт Вівер («Шлюбна історія»), Джессіка Гарпер («Суспірія» Даріо Ардженто та Луки Гуаданьїно) і Джош Чарльз («Спілка мертвих поетів»).

Режисер та автор сценарію — Мішель Франко, лауреат престижних нагород фестивалів класу А. Картина «Новий порядок» принесла йому «Срібного лева» — Ґран-прі журі Венеційського кінофестивалю, а стрічка «Хронік» — Приз за найкращий сценарій Каннського кінофестивалю.

Оператор — Ів Кап, знаний за фільмами «Корпорація „Святі мотори“» Леоса Каракса та «Кохання живе три роки» Фредеріка Беґбедера.

В рецензії на «Пам’ять любові» британська газета The Guardian назвала фільм «захопливою історією, виконаною Честейн і Сарсґаардом з надзвичайною делікатністю та зрілістю». Профільний американський журнал Deadline говорить про те, що стрічка «ідеальна як у сценарії, так і у виконанні».

Оцінка фільму на IMDb становить 7 з 10. Рейтинг на платформі Rotten Tomatoes — 86% з позначкою «Сертифікована свіжість», яка присуджується фільмам із найкращими рецензіями. Оцінка на Metacritic — 72 зі 100.

Покази в Україні здійснюються за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».