Життя варте того, щоб його фільмувати: Doc Kyiv Fest представляє офіційний постер кінофестивалю

Кінофестиваль середньометражного документального кіно Doc Kyiv Fest представляє офіційний постер. Над його створенням працювала креативна команда Starlight Creative.

Основою айдентики фестивалю стала ідея про те, що у березні Doc Kyiv Fest на три дні перетвориться на своєрідний порт-хаб для всіх, хто захоплюється документальним кіно – професіоналів індустрії, творців та, звісно, глядачів.

Організатори та професійна відбіркова комісія збирають найцікавіше зі світу глядацького документального кіно, як в Україні, так і поза її межами.

Саме тому за бренд-ідею та основу айдентики ми взяли тему порту та власне портові контейнери. Це своєрідна метафора до того, що кіно, яке побачать відвідувачі, і контент індустрійних секцій будуть доставлені у Київ з усього світу

– додає Генеральна креативна продюсерка Starlight Doc, Тетяна Гребенік.

В основі постеру закладено сенс слогану фестивалю – “Життя варте того, щоб його фільмувати”. Doc Kyiv Fest – це, в першу чергу, фестиваль фільмів, які показують життя у всій його багатогранності. Це місце, де кіно чекає на свого глядача, аби розповісти йому історії про реальність, якою вона є, яку ми бачимо щодня навколо. Документальне кіно давно перестало бути відокремленим і незрозумілим широкому глядачу. Doc Kyiv Fest має на меті підкреслити, що документалістика – це про різноманіття жанрів, тем та форматів.

Щохвилини у світі відбуваються турбулентні події, які змінюють його. Тут, в Україні, ми розуміємо це з власного досвіду. Але попри постійне перебування під загрозою обстрілів, ми все одно продовжуємо жити. І фільмувати це життя у всій його багатогранності. Цю ідеологію ми поділяємо із однодумцями з різних куточків планети, яких і прагнемо зібрати у своєрідному хабі в незламній столиці України”,

– зазначила Анастасія Штейнгауз, співорганізаторка фестивалю, виконавча директорка ICTV та ICTV2, очільниця Starlight Doc.

Doc Kyiv Fest – глобальний хаб глядацького документального кіно, що відкриється вже 28-30 березня.

*Doc Kyiv Fest – щорічний міжнародний кінофестиваль середньометражного глядацького документального кіно, заснований Громадською Організацією “Кінофест”. До організаційного комітету також увійшли медіакомпанія StarlightMedia та Одеський міжнародний кінофестиваль.

В межах фестивалю на глядачів чекають покази Національної конкурсної програми, а також спеціальні покази українських та іноземних документальних фільмів, які вже встигли оцінити глядачі провідних світових кінофестивалів та платформ. А для фахівців індустрії запланована низка галузевих заходів, що включає пітчинг проєктів на стадіях Work in progress та Development, майстер-класи і дискусії на актуальні для кіносфери теми.