«Вбивця Демонів: Навчання Хашіра» виходить на великих екранах!

Aniplex, Crunchyroll та Sony Pictures Entertainment відправляють продовження культового аніме-серіалу у світове кінотеатральне турне!

Crunchyroll, світовий лідер у розповсюдженні аніме, оголосив дати міжнародних кінотеатральних показів аніме «Вбивця Демонів: Навчання Хашіра», яке стартує в українському прокаті з 22 лютого.Танджіро та Корпус Вбивць Демонів запрошують вас до кінотеатрів на епічну подію, на яку чекає чи не кожен поціновувач жанру аніме!

«Вбивця Демонів: Навчання Хашіра» — це ексклюзивна можливість для фанатів побачити фінал сюжетної арки «Селище ковалів» («Swordwmith Village»), а також познайомитисьіз початком нової — «Тренування Хашіра». 

Додаткова інформація

Нова історія зі всесвіту культового аніме розповідає про завершення запеклої битви між Танджіро та Четвертим Вищим Місяцем Хантенґу, а також про тріумф Недзуко над сонцем. Повнометражна картина включатиме в себе події арки Тренування Хашіра — підготовки до битви між Вбивцями Демонів і Королем Демонів Мудзаном Кібіцуджі.

Студія: Sony
Оригінальна назва: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To The Hashira Training
Старт в Україні: 22.02.2024
Жанр: аніме
Режисер: Харуо Сотодзакі

Історія починається з того, що Танджіро Камадо, хлопчик, чию сім’ю вбив демон, приєднується до Корпусу Вбивць Демонів. Він прагне знайти шанс перетворити свою молодшу сестру Нідзуко назад в людину після того, як вона стала демоном. Хронологія цієї історії наступна: у квітні 2019 року вихогдить телевізійний аніме-серіал «Вбивця Демонів» з аркою «Непохитна рішучість» («Unwavering Resolve») Тандіро Камадо. У жовтні 2020 року з’являється повнометражний фільм в рамках арки «Нескінченний потяг» («Mugen Train»). Рівно за рік також у жовтні — телесеріали «Нескінченний потяг» і «Квартал розваг», а у квітні 2023 року світ побачила арка «Селища ковалів».

Про Crunchyroll

Crunchyroll об’єднує шанувальників аніме та манги у понад 200 країнах. Окрім безкоштовного контенту з підтримкою реклами та преміум-контенту за підпискою, Crunchyroll обслуговує аніме-спільноту в таких сферах, як заходи, театральні вистави, ігри, споживчі товари, колекціонування та видавництво манги.

Через Crunchyroll фанати аніме мають доступ до однієї з найбільших колекцій ліцензійного аніме, перекладеного на різні мови для глядачів по всьому світу. Глядачі також мають доступ до симулякрів — найкращих серіалів, доступних одразу після японської трансляції. 

Додаток Crunchyroll доступний на понад 15 платформах, включаючи всі ігрові консолі.

Crunchyroll, LLC є незалежним спільним підприємством між американською компанією Sony Pictures Entertainment та японською Aniplex, дочірньою компанією Sony Music Entertainment (Japan) Inc., які входять до складу корпорації Sony Group, що базується в Токіо.