СМАК ПРИСТРАСТІ / трейлер

1885 рік. Незрівнянна кухарка Євгенія останні 20 років працювала на відомого гурмана Додіна. З часом гастрономічна практика та взаємне захоплення перетворилися на романтичні стосунки. Особливий зв’язок кухарки та гурмана породжує вишукані страви, які вражають навіть найвідоміших шеф-кухарів світу. Незважаючи на своє кохання, Євгенія любить свободу і не планує виходити заміж за Додіна. Щоб змінити її думку, він вирішує зробити те, чого ніколи раніше не робив – готувати для неї.

Дата старту: 15.02.2024 

Формат: 2D 

Країна: Франція, Бельгія 

Студії: Curiosa Films, Gaumont, France 2 Cinéma, Umedi 

Тривалість: 135 хвилин 

Жанр: Мелодрама, романтичний 

Режисер: Чан Ань Гунг 

Актори: Жульєт Бінош («Ґодзілла»), Бенуа Мажимель («Піаністка»), Емманюель Саланже («Планетаріум»), Патрік Дʼассумсао, Галатеа Беллуджи, Ян Гемменекер та інші.

Канський кінофестиваль та премія «Оскар»

«Смак пристрасті» отримав приз за найкращу режисуру на Канському кінофестивалі у 2023 році. Також фільм режисера Чан Ань Гунга з Жульєт Бінош та Бенуа Мажимелем у головних ролях потрапив до шорт-листа номінантів на премію «Оскар». «Смак пристрасті» змагатиметься за золоту статуетку в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». Остаточний список претендентів на «Оскар» буде оголошено 23 січня, а 96-та церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться 10 березня 2024 року.