Розмови зі знаковими німецькими кінодіячами: запустили подкаст «Нове німецьке кіно»

Найкраща європейська акторка 2023 року Сандра Гюллер — героїня першого епізоду.

Видання DTF Magazine, кінокомпанія «Артхаус Трафік» та організація German Films, яка просуває німецький кінематограф у світі, запустили подкаст «Нове німецьке кіно».

Героїнею першого епізоду стала Сандра Гюллер — Найкраща європейська акторка 2023 року за версією Європейської кіноакадемії, номінантка на Премію «Золотий глобус». Акторка стала зіркою трилера-переможця Канн «Анатомія падіння» Жюстін Тріє, прокат якого триває в обраних українських кінотеатрах. Сюжет цієї картини розгортається довкола відомої письменниці, яку підозрюють у вбивстві її чоловіка. Також у лютому на великі екрани в Україні вийде володар Ґран-прі Каннського кінофестивалю, що потрапив у 3 оскарівські шортлисти — «Зона інтересу» Джонатана Ґлейзера від студії А24, де Гюллер також виконує головну жіночу роль. Ця стрічка розповідає про родину коменданта концтабору «Аушвіц», яка будує затишне сімейне гніздечко просто за стіною страшної фабрики смерті. Ведучий подкасту — кінокритик Юрій Самусенко — поспілкувався з акторкою про її досвід в обох фільмах, а також загалом про участь німецьких акторів у світовому кінематографі.

Подкаст «Нове німецьке кіно» знайомитиме українців із зірками та представниками кінематографа Німеччини. У кожному випуску будуть обговорюватися головні феномени, явища та фільми. Епізоди виходитимуть орієнтовно раз на місяць на платформах SoundCloudApple Podcasts, а згодом і на Google Podcasts, та будуть зібрані на окремій сторінці подкасту на сайті медіа DTF Magazine.