Без мрій немає досягнень: вийшов офіційний трейлер фільму «Смак Свободи»

Напередодні Різдвяних свят зустрічайте трейлер затишної романтичної історії про силу мрії, любов до кулінарії та справжні дива. Дивіться стрічку, створену Ganza Film за підтримки Держкіно з 7 березня 2024 року в усіх кінотеатрах країни!

«Смак Свободи» – це романтична комедія режисера Олександра Березаня. Вона розповідає про дівчину Варю, яка переїжджає з маленького містечка до Львова, щоби влаштуватися на роботу до елітного ресторану. Попереду чимало перешкод, але якщо бути наполегливим та вірити в дива, мрія може стати реальністю.

Дорогою до великої мрії Варя зустрічає несподівану знахідку – книжку призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня», що відкриває для дівчини світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини. Творці фільму додали дещицю магії до історії, щоби підкреслити одну з головних ідей фільму – коли ти насправді чогось хочеш, всесвіт та друзі допомагають здійснити це бажання.

“Наша історія – це квінтесенція натхнення, любові та віри у найкраще, що може дати життя, коли ти відкритий до див, невипадкових випадковостей та знань, які залишили для нас наші видатні та безмежно талановиті українці. «Смак Свободи» – чудовий світлий фільм для перегляду всією родиною, зустрічаючи весну, а з нею – і новий етап життя!”,

– режисер Олександр Березань.

Візуальний ряд стрічки – зйомки у затишному Львові, витончене оформлення кулінарних шедеврів високої української кухні та елементи анімації також підтримують атмосферу дива. Одним з важливих завдань «Смаку Свободи» є нагадати, що українська кухня – це не лише улюблений мамин борщ та вареники з вишнями від бабусі, а й вишукані ресторанні страви, не менш смачні та автентичні. Адже кухня – це твоя неповторність, унікальний спадок та, зрештою, те, ким ти є.

Головну роль Варі зіграла актриса Ірина Кудашова, а в образі Ольги Франко постала Ірма Вітовська («Мої думки тихі», «Коза Ностра. Мама їде», «Між нами», «БожеВільні» та ін.). Також у фільмі зіграли Костянтин Темляк («БожеВільні», «І будуть люди»), Томаш Собчак («Скажене весілля 2», «Щедрик»), Тетяна Малкова («Конотопська відьма»), Римма Зюбіна («Гніздо горлиці», «Памфір», «Редакція») та Павло Лі («Мирний-21»). А в камео глядачі побачать модель, телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху, «пекельного шефа» Олексія Якутова, співака АСАФАТОV, топ-модель та телеведучу Аллу Костромічову та співачку Джамалу.

“Ідея фільму народилася зі знайомства з захопливою та дуже неочікуваною кулінарною книгою авторства пані Ольги Франко. Я завжди надихалася нашими традиціями та автентичними особливостями, і дуже хотілося промотувати нашу самобутню багату кулінарну культуру для молоді. У пошуці ідеальної формули аби зробити нашу власну історію цікавою, сучасною та захопливою для глядачів, ми з командою створили кіноісторію з дрібкою магії та за участі наших зірок, гурманів, амбасадорів кулінарної культури, аби ще раз підкреслити, що підтримувати та вивчати власні кулінарні традиції – це шлях до пізнання, цінування та підтримки  самих себе!”,

сценаристка та креативна продюсерка Олена Моренцова-Шулик.

Дивіться «Смак Cвободи» у кіно з 7 березня 2024 року!

Генеральний медіапартнер фільму – телеканал «Новий канал». 

Генеральний партнер з технічного забезпечення – SPROF Foodservice solutions.

Слідкуйте за новинами проєкту на офіційних сторінках в Instagram та Facebook, на сторінках продакшену Ganza Film у Facebook та Instagram.