15-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує дати проведення

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 12-20 липня 2024 року у Києві і розпочинає прийом фільмів на участь у конкурсних програмах.

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, та надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 14:59 (за Київським часом) 1 травня 2024 року.

До подачі на участь в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 рр. Переможці Національного конкурсу визначаються в таких номінаціях: “Найкращий український повнометражний ігровий фільм” та “Найкращий український повнометражний документальний фільм”.

До участі у Міжнародній європейській конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні європейські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 рр. Переможець Міжнародного європейського конкурсу визначається в номінації “Найкращий європейський повнометражний фільм”.

Фільми, подані для участі в конкурсних програмах, також можуть бути відібрані для участі в позаконкурсних програмах Кінофестивалю. Детальну інформацію про правила та процедуру подачі заявок на 15-й ОМКФ можна знайти у розділі “Регламент”.

Прийом заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм відкрито з 19 грудня 2023 року по 1 травня 2024 року.

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться у Києві. Проте його серце і душа залишаються в Одесі, що буде відповідно відображено і в програмах кінофестивалю.

Минулий ОМКФ гостинно приймали Чернівці, які показали щире захоплення українською культурою та мистецтвом. Наступного року ми привеземо Одеський міжнародний кінофестиваль у Київ, де очікуємо не менш теплий прийом від столичних кіноманів і поціновувачів якісних глядацьких арт-фільмів. Ми щиро сподіваємось, що вже незабаром ОМКФ зможе повернутися у рідну домівку, в Одесу, і запросити на свято українського кінематографу гостей з усього світу”, – зазначила Анна Мачух, генеральна директорка ОМКФ.

За додатковою інформацією щодо подачі заявок на участь у конкурсних програмах 14-го ОМКФ звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою program@oiff.com.ua.