Стрічка «Секс-терапія» вийде в кіно у грудні

Переспати з усіма попередніми партнерами для блага теперішніх стосунків: вийшов офіційний український трейлер романтичної комедії.

21 грудня в українських кінотеатрах вийде фільм «Секс-терапія». Це романтична комедія від режисерського дуету Рафаеля Бальбоні та Енн Сіро. Профільні західні видання (зокрема, Screen Daily та The Film Verdict) також окреслюють жанр картини як «секс-комедія».

У центрі сюжету — Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Це стрічка від продюсерів нещодавньої футуристичної сатири «Репродукція майбутнього» з Емілією Кларк і Чиветелем Еджіофором, — гітом «Санденсу-2023».

Світова прем’єра «Секс-терапії» відбулася в програмі «Тиждень критики» цьогорічного Каннського кінофестивалю. У рецензії американського тижневика Variety стрічка названа «милою і химерною комедією», а французьке видання Premiere описало картину як «Солодке божевілля».