Зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” навчатиме акторській майстерності

Український актор Тарас Цимбалюк, відомий глядачам за роллю в серіалі “Спіймати Кайдаша”, проведе в Києві акторський воркшоп для тих, хто хоче обрати для себе професію актора, але не знає, з чого почати. Організатор заходу – Українська Кіношкола. 

“Цей воркшоп допоможе ближче познайомитись з професією актора. Дізнатись, із чим насправді працює актор та які існують підводні камені професії, про які мало хто говорить”,

– говорить Цимбалюк. 

На дводенній зустрічі з актором учасники дізнаються, у чому особливості акторської професії в Україні, зануряться у суть цієї професії. Окрім того, учні визначать свою внутрішню мотивацію та бажання, працюватимуть на практиці з емоціями та управлінням власним станом, а також пройдуть акторські тренажі під керівництвом професійного актора. 

Акторський воркшоп із Тарасом Цимбалюком пройде в Києві 21-22 листопада. 

Зарєеструватись на зустріч можна на сайті Української Кіношколи. Кількість місць обмежена. 

Українська Кіношкола – провідна українська кіношкола, яка виховує нове покоління українських кінопрофесіоналів. Тут студенти здобувають якісну кіноосвіту, навчаючись у топових фахівців української та міжнародної кіноіндустрії.

Тарас Цимбалюк – український актор театру, кіно та телебачення. Вибрана фільмографія: “Полкан” (2022), “Кава з кардамоном” (2021), “Кріпосна. Жадана любов” (2021), “Спіймати Кайдаша” (2020), “Чорний ворон” (2019), “Жіночий лікар-3” (2017)