Істерн «Дике поле» за романом Жадана вийшов на Такфлікс

Пригодницький істерн «Дике поле» Ярослава Лодигіна вийшов онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна на території України з англійськими субтитрами. 

«Дике поле» — це історія про захист свого та своїх. Герман повертається в рідний Старобільськ на Луганщині. Брат поїхав з міста в невідомому напрямку, тож стара автозаправка переходить йому. Чоловіку доведеться встрягнути у Працівники Травма та Коча розповідають, що місцеві рейдери намагаються її «віджати».

Стрічка створена за мотивами роману Сергія Жадана «Ворошиловград», який отримав премію «Книга року BBC» у номінації «Найкраща книга десятиліття». Співсценаристами Ярослава Лодигіна стала Наталя Ворожбит та Сергій Жадан. У 2019 році «Дике поле» отримало 5 відзнак на премії «Золота дзиґа» зокрема, за акторську гру та операторську роботу.

У «Дикому полі» зіграли Олег Москаленко, Георгій Поволоцький, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко. У фільмі також буде камео Сергія Жадана. Зйомки відбувалися в Старобільську (Луганська область), рідному місті Сергія Жадана.10% з кожного квитка на фільм Такфлікс передає фонду «Повернись живим», ще 50% — творцям кіно.

Фільм