КМКФ «Молодість» оголосив переможців національного повнометражного конкурсу та про старт продажу абонементів

«Молодість» оголосила переможців повнометражного національного конкурсу, який відбувся на Гамбурзькому кінофестивалі FILMFEST HAMBURG, та відкрила продаж абонементів

Перемогу у національному повнометражному конкурсі здобув фільм «Як там Катя?» режисерки Христини Тинькевич. Фільм є повнометражним дебютом режисерки. Кінофестиваль «Молодість» вдруге організовує повнометражний національний конкурс на Гамбурзькому кінофестивалі.

«Режисерка пропонує нам глибоку подорож, що викликає емоційний біль. Вона робить це дуже послідовно та відважно. Задаючи спокійний темп, вона дозволяє персонажам розкривати себе, наповнюючи кадр своїми думками та вчинками.

Усі елементи фільму об’єднані спільним чітким баченням режисерки. Технічна сторона та драматургія дозволяють глибше відчути головну героїню. Вона стикається з найбільш важливими життєвими конфліктами, характерними для матері в сучасному українському суспільстві, яке переповнене амбівалентностями. Напруга у фільмі зберігається до останнього моменту, але ми намагаємося не втратити надії, бо героїня відчуває відповідальність за свої роздуми та дії»,

— підсумовує журі конкурсу. 
Кадр з фільму “Як там Катя”

Фільм-переможець отримав нагороду «Скіфський олень» та грошовий приз у розмірі 100 000 грн. Спонсором призу виступив Міжнародний інститут глибинної психології

До складу журі входили: українсько-німецька акторка Аліна Левшин, австрійський режисер Давід Ваґнер та українська докторка психології  Світлана Уварова.

Спеціальні відзнаки отримали стрічки «Я і Фелікс» Ірини Цілик та «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча. 

Кадр з фільму “Люксембург, Люксембург”

Говорячи про фільм «Люксембург, Люксембург», члени журі зазначили: «Цей фільм нас зворушив, змусив сміятись та здивував величезною кількістю оригінальних ідей. Але це не все. Двоє братів — головних героїв здивували нас своєю акторською грою та блискучими діалогами із використанням місцевого діалекту. При цьому, фільм не містить кліше. Таке часто трапляється з комедіями, але не цього разу і не в цьому фільмі». 

Крім того, сьогодні у продаж надійшли фестивальні абонементи на 52-й КМКФ «Молодість». Власники фестивального абонементу можуть відвідувати всі покази у кінотеатрі «Жовтень». До 15 жовтня абонементи можна придбати за зниженою ціною 750 гривень.  

На фестивалі діє також і студентський абонемент (за наявності студентського квитка). Його вратість — лише 350 гривень (до 15 жовтня).

Із 16 жовтня і до 21 жовтня фестивальні абонементи коштуватимуть 1000 гривень, а студентські —  500 гривень.

Придбати абонементи можна за посиланням