Презентовано трейлер фільму «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ». Світова прем’єра відбудеться 8 вересня на ювілейному 80-му Венеційському кінофестивалі, в програмі Orizzonti Extra

Назавжди-назавждиє повнометражним дебютом української режисерки Анни Бурячкової. Стрічка розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років, їхні надії, сподівання та звісно ж, кохання у перші роки відновленої незалежності України.

Сценаристкою фільму поруч із Анною Бурячковою є відома українська режисерка та сценаристка Марина Степанська. Продюсер(к)ами фільму є Наталя Лібет («Стоп-Земля» Катерини Горностай, «Парфенон» Мантаса Кведаравічуса, «Щоденник нареченої Христа» Марти Смеречинської та інші), Віталій Шереметьєв («Стоп-Земля» Катерини Горностай, «Байконур. Вторгнення» Ангела Ангелова та інші), Олексій Згоник («Оптика» Олексія Новікова), Люба Кнорозок («Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радинського та інші). Співпродюсери: Рінске Раап, Рейніер Сейлен. Головні ролі зіграли молоді українські актор(к)и Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар’я Жихарська. Маму головної героїні зіграла популярна українська акторка та телеведуча Даша Малахова.

Про фільм:У пошуках захисту та місця, якому вона справді належить, Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої — у спальному районі, та потрапляє до компанії відчайдушної молоді. Разом вони шукають пригод та неприємностей на околицях постсоціалістичного Києва. Незабаром Тоня закохується в Журіка, а дружба з Лєрою змушує її відчути потяг до її брата Сані. Все це призводить до заплутаного любовного трикутника. Водночас складне минуле Тоні переслідує її, кидаючи виклик новій дружбі та романтичним відносинам. Чи зможе вона знайти власний шлях або ж загубиться у нових суперечливих стосунках?
Розробка стрічки почалась у перші місяці пандемії COVID-19 у 2020 році. А фільмування було завершено напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Після цього матеріали фільму були евакуйовані з Києва до Амстердама, де до команди фільму долучилися нідерландські співпродюсери та партнери з пост-продакшену. Фільм є українсько-нідерландською копродукцією. Фільм вироблено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Netherlands Film Fund, The Brussel-Capital Region та за участі Українського інституту та Eurimages.
Покази в рамках Венеційського кінофестивалю (програма Orizzonti Extra):8 вересня, 14:30 (показ для преси та індустрії), Sala Giardino8 вересня, 21:00 (світова прем’єра), Sala Giardino9 вересня 15:00, Sala Corinto