Сімейна комедія «Душа команди» вийде в кінотеатрах у вересні

Найкраща стрічка року за версією глядачів найбільшого в Україні дитячого кінофестивалю.

14 вересня на великі екрани українських кінотеатрів вийде комедія для всієї родини «Душа команди». Фільм став володарем Ґран-прі цьогорічного ювілейного Чілдрен Кінофесту — найбільшого українського фестивалю кіно для дітей і підлітків.

Сюжет розгортається довкола вихованців школи-інтернату. Влітку в них з’являється нова викладачка — черниця, яку зустрічають пустощами й витівками. Жінка з усіх сил намагається впоратися з юними розбишаками й завоювати їхню повагу. Ставши випадковою свідкою забороненої вилазки дітей для гри у м’яч, вона вирішує започаткувати шкільну футбольну команду.

Стрічка сфокусована на взаєминах сестри Марії та хлопчика, на ім’я Вальдо. Це реальна історія про жінку, яка відкрила юний талант — Вальдо став професійним футболістом і навіть грав за «Реал Мадрид». Свій перший гол футболіст присвятив саме сестрі Марії, а на своїй футболці написав її ім’я.

Світова прем’єра відбулася на 25-му Кінофестивалі в Малазі. Також картину демонстрували на найбільшому європейському фестивалі кіно для дітей і підлітків 52-му Giffoni, де «Душа команди» здобула нагороду як Найкращий фільм у категорії Elements +10. Показували стрічку й на кінофестивалі «класу А» — 70-му Міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні.

У 2022 році картина здобула Валенсійську аудіовізуальну премію Berlanga за Найкращий продакшен-менеджмент, а також номінації за найкращі фільм, режисуру, сценарій, музику до фільму, жіночу роль другого плану, дизайн костюмів та операторську роботу.

У рецензії в британському кіножурналі Screen Daily «Душу команди» називають «саме тим фільмом, який сучасні батьки захочуть показати своїм дітям».