Takflix запускає краудфандингову кампанію на виробництво історичної комедії

Онлайн-кінотеатр Takflix розпочав краудфандингову кампанію на підтримку майбутньої комедії «70 000 років тому». Це новий фільм режисера Едуарда Нечмоглода, що зняв мок’юментарі «Капітан Бровари». Зйомки відбудуться наприкінці серпня у Києві, кожна людина може долучитися до творців фільму і стати нанопродюсером/-кою за благодійний внесок. 

«70 000 років тому» – комедійна історія про Хлюпика, який живе серед зграї. Спільнота очікує, поки хлопець врешті-решт стане нормальним мисливцем, але його душа тяжіє до музики. Чи стане він тим, ким його бачить батько та зграя, чи обере мистецтво?

У «70 000 років тому» зіграють Георгій Поволоцький («Капітан Бровари», «Носоріг»), Роланд Мішко («Капітан Бровари», «Мої думки тихі»), Руслан Мірошниченко («ГКЧП»).

«Я вирішив занурити головного героя у часи, коли треба або полювати, або вмерти. Мені здається, саме такі екстремальні умови можуть контрастувати з ідеєю, що мистецтво є важливим для людей. У нашому сучасному контексті є велика вірогідність, що коли творити мистецтво стане «на часі», буде запізно», – говорить режисер Едуард Нечмоглод.

За благодійний внесок у розмірі 4 000 гривень Takflix пропонує:

  • ексклюзивну можливість побувати на зйомках фільму (Київ)
  • спілкування з командою
  • унікальний мерч з реквізиту
  • згадку в титрах
  • сертифікат Takflix
  • запрошення на допрем’єрний показ або ранній доступ до перегляду стрічки.

Підтримайте створення фільму за посиланням. У призначенні платежу Takflix просить вказувати «Нанопродюсер / Nanoproducer» та надсилати скриншоти про оплату в особисті повідомлення онлайн-кінотеатру в соцмережах  (Facebook та Instagram) або на пошту takflixcom@gmail.com.

Takflix займається продюсуванням стрічки «70 000 років тому» в рамках власного кіновиробництва Takflix Original. Раніше цього року команда Takflix Original презентувала фільми «Це побачення» Надії Парфан та «Голубівники Києва» Михайла Волкова.