Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів / Рецензія

Старт в Україні з 2 серпня 2023

🐢💥🌟🎉🚀👏🎬👍😄🤩🔥

Твіт (Х) рецензія: “Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів” – захоплива пригода з крутими візуальними ефектами, але сюжет може розчарувати дорослих. Для молодих шанувальників черепашок — це неймовірна подорож у світ фантастики та дружби!

Простота запорука успіху! 

Мабуть, озброївшись цим слоганом, Сет Роган і його напракник Еван Голдберг зібралися і перезапустили підлітків-мутантів. 

“Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів” – анімаційна пригода, яка повертає улюблених героїв на великі екрани. Після довгого перебування у каналізації, черепашки вирішують вирушити на поверхню і жити життям звичайних підлітків у Нью-Йорку. Але їхня спокійне існування руйнується, коли місто знаходиться під загрозою могутньої армії мутантів. Нашим героям належить використати свої навички та об’єднатися з новою подругою Ейпріл О’Ніл, аби відвернути небезпеку.

Режисерський тандем Джеффа Роу та Кайлера Спірса створив мультфільм, який вражає візуальною привабливістю, змішуючи комп’ютерну графіку з класичною стоп-моушн анімацією. Ця комбінація надає фільму харизми та особливого шарму, який нагадує прошарки коміксів у стилі “Кіт у чоботях 2: Останнє бажання” та епічну атмосферу “Людини-павука: Навколо всесвіту”. Поки що це дуже радує мене, як глядача, подобається, що персонажі випадають із контурів. 

Відзначається, що цей мультфільм призначений для молодшої аудиторії, зокрема молодших підлитків. Сценарій, створений Сетом Рогеном, Еваном Голдбергом та Джеффом Роу, може бути недостатньо складним для дорослих глядачів, але безперечно апелює до юного глядача, завоювавши його простотою та легкістю.

Тепер мені багато чого стало зрозуміло з інших екранізацій. Просто назва не спрацьовувала. З новим підходом цілком зрозуміла та чи інша поведінка від тезок великих художників. 

У мультфільмі багато акцентується на персонажах та їхніх підліткових аспектах, що створює зв’язок з молодим глядачем. Графіка та динаміка захоплюють увагу, хоча сюжет може не дивувати своєю оригінальністю. Однак, з огляду на спрямованість на молодшу аудиторію, такий підхід є логічним та доцільним.

Динаміка того, що відбувається, мені сподобалася, може трохи фінальна битва затягнута. Також добре опрацьовані жарти, відсилання — від прямих цитат, то тонких і на любителя. 

Загалом, “Підлітки-мутанти Черепашки — ніндзя: Погром мутантів” є вдалим вибором для молодіжної аудиторії, яка зможе насолодитися пригодами улюблених героїв та насолоджуватися разючою анімацією, хоча дорослим глядачам може бракувати більшої глибини у сюжеті. В обіцяних серіалі та фільмі хочеться побачити розвиток і нове в пригодах черепашок — ніндзя.