Футболістка / рецензія

Довідка: Серіаліті – це жанр реаліті-шоу, в якому документуються повсякденні життя знаменитостей або інших відомих людей. Серіаліті, як правило, мають більш високі рейтинги, ніж традиційні реаліті-шоу, тому що вони дозволяють глядачам зазирнути в життя своїх улюблених зірок.

Серіаліті “Футболістка” від ФК Кривбас – це проєкт, який викликає багато запитань. З одного боку, він намагається популяризувати жіночий футбол, що є похвально. З іншого боку, серіал багато говорить і мало показує, що може бути стомлюючим для глядачів.

Одна з речей, яка мене найбільше привабила в серіалі, – це присутність Катерини Нікітіної. Вона – харизматична і смілива людина, яка не боїться говорити те, що думає. Її “аргументи” перед суддями “Ліги сміху” просто зачарували мене. Крім того, звабливий банер із її розтяжкою залишив мою цікавість без шансу.

Однак з часом я почав помічати, що серіал відходить від початкової концепції. Він сконцентрувався на історії жіночої футбольної команди і забувши про Нікітіну. Це було дивно, адже саме вона була однією з головних причин, чому я почав дивитися серіал.

Попри це, я все ще вважаю, що “Футболістка” – це цікавий проєкт, який заслуговує на продовження. Мене цікаво побачити, що чекає на команду в майбутньому, а також які будуть наступні реакції Артема Гагаріна. Також мене цікавить погляд на життя “Ворскли” та їх еволюція в контексті відмови від харківської ідентичності.

В загальному, я радий, що такий проєкт з’явився. Однак для подальшого успіху та зрілого інтересу глядачів, потрібно демонструвати більше, а не тільки розповідати. Судити про проєкт краще за тим, що ми бачимо, а не за тим, що ми чуємо.

Ось кілька конкретних порад, як можна зробити серіал кращим:

  • Покажіть більше життя команди. Ми хочемо побачити, як вони тренуються, грають матчі та проводять час разом поза спортом.
  • Дайте більше трибуни Нікітіній. Вона – цікава і харизматична людина, у неї є багато чого сказати.
  • Розгляньте інші аспекти жіночого футболу. Не обмежуйтеся тільки історією команди. Покажіть, як жіночий футбол розвивається в Україні та у світі.

Я впевнений, що якщо серіал буде враховувати ці поради, він стане ще успішнішим.