Я — Надія / Рецензія на серіал від 2+2

Твіт: «Я — Надія» – епічна драма медичних героїв. Акторська майстерність захоплює, сценарій могли б доробити. 

«Я — Надія» –  подорож у світ медичних героїв, заслужених представників екстреної допомоги, чия сміливість і безкомпромісна відданість призвели до епічної драми. Мене захоплює бездоганна акторська майстерність, але особливо варто відзначити магію, що втілена в виконанні Вероніки Дюпіною.

Більше викликає запитань і навіть не розуміння — сценарна робота. Видно, що сценарій писали професіонали телевізійного серіалу будівництва. Усі необхідні ключі та аспекти на місці. У мене ж виникало не розуміння чому тут крім романтичної лінії, все інше просто компіляція новин про роботу служби швидкої допомоги. На мій погляд, втрачалася прихильність до персонажів. Надто вже виділили основних персонажів, а інших співробітників зробили статистами. Працівники швидкої герої, які багатьом пожертвували в перші місяці вторгнення, та й зараз. Це стосується всіх екіпажів.

Малий бюджет не вдалося прикрити. Реалізація деяких масштабних епізодів могла б закарбувати більше вражень у глядачів. Проте, місто само по собі, як декорація, допомагає відтворити атмосферу.

Серіал, безумовно, було випущено у важкі часи, і можна припустити, що ця поспішність призвела до деякої несправедливості у розкритті потенціалу сценарію. Здається, витвір міг би приголомшувати глядачів, якби мав час стати більш зрілим і узріти світлу та темну сторони медичних героїв, а також їхню безкомпромісну сміливість та людяність у той важкий період. Можливо, потребується невеликий акомодаційний період для глядачів, щоб усвідомити цю дивовижну історію та досягнення персонажів. 

На мій погляд — серіал вийшов занадто рано. 2+2 поспішив. Необхідно було опрацювати сценарій, а також все ж дати можливість і людям відрефлексувати те, що відбувається. Можливо, такий твір  допомагає у суворої реальності, і серіал «Я — Надія» є ідеальним екранним відображенням того, як героїчні дії нас зближують із милосердям та героїзмом.