Сімейна комедія «Як стати крутеликом» вийде в українських кінотеатрах

Невпевнений у собі 9-річний хлопчик стає крутієм в екранізації найпопулярнішої німецької серії книг для дітей.

10 серпня на великі екрани українських кінотеатрів вийде комедія для всієї родини «Як стати крутеликом»

Головний герой картини — дев’ятирічний Франц. Він найменший у класі, його часто плутають із дівчинкою, а голос у невідповідні моменти стає писклявим. У пошуках сили та впевненості хлопець натрапляє в інтернеті на відео інфлюенсера. Той дає поради, як стати «справжнім чоловіком». Франц у захваті, а от двоє його найкращих друзів піддають такі настанови сумніву.

Фільм «Як стати крутеликом» знятий за мотивами найпопулярнішої серії дитячих книг у німецькомовних країнах (понад 2,5-мільйонний наклад). Авторка серії — відома австрійська дитяча письменниця Крістіне Нестлінґер — лауреатка численних премій, зокрема престижних Медалі Ганса Крістіана Андерсона та Премії пам’яті Астрід Ліндґрен.

Стрічка була учасницею низки дитячих кінофестивалів. Картину показували на українському Чілдрен Кінофесті й польському Kids Kino, а на Міжнародному фестивалі дитячих фільмів у Чикаґо робота отримала Другий приз Дитячого журі за Найкращий ігровий фільм.

Особливо тепло фільм сприйняли на батьківщині, де завоював любов як дорослих, так і дітей. Німецький рейтинг кіно й медіа відзначив стрічку як «особливо цінну», а окреме Молодіжне журі цього рейтингу (кінолюби 10-14 років) рекомендує її до перегляду.

Сімейна комедія «Як стати крутеликом» виходить в українських кінотеатрах 10 серпня.