Friendzone | Рецензія

🎬🍿🙅‍♂️🙅‍♀️👫🚫🚶‍♂️💔💔📜🔄💭🔁🆕📜🔴👥🎭👌👍🗣️💬📸🌆🌟🌠💑💔💏🏙️🎬

Твіт: “Friendzone” – розважальна комедія, яка підкреслює типові ромком-кліше. Міцні акторські виступи Люм’єра та Азем, але сценарій не вражає оригінальністю.Стандартна історія “френдзони” із невірогідними сценами. Романтика та гумор, але брак глибини. 

“Friendzone” – це типова ромком-комедія, яка має свої яскраві моменти, але в той самий час страждає від шаблонності й відсутності оригінальності. Фільм розповідає про Тібо, медичного брата, який завжди опиняється у зоні дружби з жінками, які йому цікаві. Його друзі вирішують допомогти йому завоювати Роуз, дівчину, яку він зустрічає під час дівочої вечірки його подруги.

Одне з головних переваг фільму – це хороший акторський склад. Мікаель Люм’єр відіграє роль Тібо зі спокусливим сарказмом та непримушеною привабливістю, вдало передаючи почуття головного героя. Разом з ним Менон Азем виконує роль Роуз, привабливої та чутливої дівчини, яка притягує увагу Тібо. Актори намагаються зробити свої персонажі більш реалістичними й вдаються в цьому.

Однак, не дивлячись на хороший акторський склад, сценарій фільму залишає бажати кращого. “Friendzone” слідує стандартному сюжету ромкомів, де головний герой потрапляє у ситуацію “френдзони” з дівчиною, яка йому подобається, а його друзі роблять усе, щоб допомогти йому завоювати її. Сюжет не вносить нічого нового або цікавого до жанру і відсутня оригінальність в ньому.

Крім того, фільм має низку несподіваних сцен які створюють відчуття невірогідності й перебільшеності. Також деякі гумористичні моменти надто стереотипні, що зводить на нівець комедійний потенціал фільму. Збалансованість між сценами романтики й комедії, на жаль, не вдається досягти.

Є враження, що персонажі у “Friendzone” створені для фотосесій. Вони мають вигляд ідеальних, привабливих осіб, які живуть у світі, що виглядає нереальним. Все в фільмі здається злегка ефемерним, а діалоги та взаємодії персонажів не відображають реальність і динаміку сучасних стосунків.

Також, хоча фільм намагається подати ідеї про сучасне життя, він часто просто заявляє їх, не розкриваючи теми належним чином. Такий підхід відбирає у глядача можливість поглибитися у проблеми персонажів та співпереживати з ними. Замість цього, ми лише спостерігаємо за гарними картинками, які не дають більшого розуміння особистості й думок головних героїв.

“Friendzone” залишається в зоні комфорту розповідання стандартної історії про романтичні взаємини, але не пробивається через цей стандарт та не робить справжніх висновків про любов, дружбу та міжособистісні відносини. Фільм може задовольнити тих, хто шукає легкі розваги, але він не надає глибокого змісту. Це типова ромком-комедія, яка має свої яскраві моменти, але в той самий час страждає від шаблонності й відсутності оригінальності.