Індіана Джонс та пошук дрона

📢Продовжую шукати гроші на дрон –  https://send.monobank.ua/jar/6NMuyfWvq5. Наразі лише 17020 грн. Зовсім небагато залишилось до 77 000 грн. 

🍿🎟️Цього разу про нову серію кіносеріалу “”Індіана Джонс”. Додам, що дивився його в чудовом кінотетрі “Люм’єр” в Івано-Франківське. Кінотеатр залишив приємні враження. 

До фільму: 

🎥 “Індіана Джонс і реліквія долі” – це фільм, який прагне втілити у собі дух пригод та археологічних розкопок, але, на жаль, його амбіції перевищують досяжність. Режисерський дует Джеймса Менголда і Даніела Ріфкі, який розпочався з такої великої спадщини, не зміг відтворити ту саму магію, яку нам пропонували попередні фільми цієї серії.

🎞️ Сюжет страждає від заплутаності та незв’язності, розкиданий між безліччю подій, що важко зрозуміти та сприйняти. Відсутня цільова направленість сюжету позбавляє глядача від захоплення та залучення у незабутню історію. Замість цього, ми отримуємо хаос, який розбиває ритм фільму та руйнує його потенціал.

🎭 Акторська гра, хоча присутня невіддільна (частина/ознака) частина фільму, не вражає своєю переконливістю. Харрісон Форд, як головний герой Індіана Джонса, вже не так впевнено втілює свою роль, а його виступи часто виглядають незграбними та механічними. Інші персонажі також не розкриваються належним чином, залишаючи багато питань щодо їхніх мотивацій та розвитку.

🎬 Режисерський дует Менголда і Ріфкі не впорався зі своєю задачею. Сцени зняті недосконало та незбалансовано, руйнуючи плинність фільму і роблячи його важким для сприйняття. Втім, варто відзначити, що Менголд має талант створювати фільми про старість, які здатні проникнути у серця глядачів. У цьому фільмі, проте, його намагання були зіпсовані заплутаністю сюжету та неспроможністю передати глибину роздумів про час і сенс життя.

👩‍🎤 Фибі Уоллер-Бридж, яка грає одного з головних персонажів, не зуміла відтворити очікувану харизму та емоційність. Її гра виявилась недостатньо переконливою, не викликаючи бажане співпереживання та зацікавлення з боку глядача.

🎭 Навіть участь Мадса Міккельсена, якого можна було розраховувати на сильну негативну роль, не змогла врятувати фільм. Його виконання персонажа виявилося безжиттєвим і неінтригуючим, залишаючи майже непомітний слід у фільмі.

🎥 В цілому, “Індіана Джонс і реліквія долі” розчаровує своїх прихильників, не відповідаючи високим стандартам, встановленим попередніми частинами цієї серії. Хоча в фільмі можуть бути окремі моменти, які привертають увагу, він не здатний створити той самий що захоплює та емоційний досвід, який зробив попередні фільми такими запам’ятовуваними та визнаними шедеврами.

Дякую! Сподіваюся, що ви зможете пожертвувати гроші, і цей пост буде корисним. Повторюю посилання на збір коштів: https://send.monobank.ua/jar/6NMuyfWvq5

🎵 Крім того, я також намагаюся зібрати гроші на фестиваль ‘Бардак 2023’. Ось посилання, де ви можете допомогти: https://kharkiv.mycity.one/projects/knofestivaly-bardak-vii