Миколайчук Open. День третій

Цей пост про третій день все ще намагається зібрати гроші на дрон: https://send.monobank.ua/jar/6NMuyfWvq5

Третій день почався для мене досить пізно. Ранкова програма цікава, але потрібні й сили для решти. 

Загалом в обід я подивився конкурсну Національний конкурс короткого метру. “Драматичні історії”. Дуже цікава добірка, але знову ігнорує, що українські автори здатні на будь-який жанр.  Знову і знову говорять про перший фільм. Цього разу про фантастику. Я ж знаю понад 5 фантастичних коротких метрів. Лірика. Давайте до фільмів.

“Джордан’96”, реж. Катерина Лесик – я б із задоволенням побачив би середній або повний метр. У короткій формі все занадто еклектичне. Мені складно було вхопити нерв фільму. 

“Маляр”, реж. Сашко Святський – це якому лейбл перший повісили. Про фільм сказав режисер – йому не вдалося стати більш зрозумілим. За кольорами й антуражем гідно. 

“Оператор Вікторія”, реж. Анна Яценко – дуже важка драма, про важкі наслідки життя. Ось тільки в чому основна думка. Я ж побачив таке, що потрібно дзвонити в соціальну службу. Але то я… 

“Поки тут тихо”, реж. Олена Подолянко та Новруз Хікмет – рік тому кіно викликало більше емоцій. Зараз незріло і стало краще. Усе ж таки деяким фільмам потрібно настоюватися.

“Сусід по кімнаті”, реж. Євген Слупчук – проста замальовка. Надто вже навчальна. Щойно тема відкрила доступ у конкурс.  

“Театральна”, реж. Аліна Панасенко – м’яка драма про кохання і захоплення. Із задоволенням покажу її друзям. 

Далі було цікаве занурення в анімацію – “Сліпа верба, спляча жінка” реж. П’єр Фельдес. Тут треба дивитися і насолоджуватися. Особливо великою жабою і Ватанабе. Найкраще, що я побачив на фестивалі. 

Знову італійська колаборація. Я не розумію цей стиль. Здавалося, що він помер кілька років тому. Мабуть, спільне виробництво народжує дивне.  “Тривала втеча” реж. Андреа Маньяні – наче фільм із минулого, але з датою 2022 року. 

“Всередині” реж. Василіс Кацупіс – кіно, яке знайомить глядача з мистецтвом, арт-об’єктами. Весь список можна і потрібно вивчати на титрах. Шкода, що фестиваль увімкнув світло і було не просто ознайомиться з усім. Піду на сайтах шукати скріни з цим списком. Окремо Дефо прекрасний актор, але не ним єдиним бере фільм.  

Фестиваль важливий, але треба допомогти ЗСУ. Я зараз хочу зібрати на дрон для 63 ОМБр:

🎯 Ціль: 77 000 ₴

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/6NMuyfWvq5

💳Номер картки банки

5375 4112 0680 9951

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=FWNKMNALP5LTL

В рамках https://www.facebook.com/ngoukrainesos/videos/572696734783072/