Мистецтво монтажу та секрети оскарівської кампанії. Про це й не тільки — на серії DOCU/PRO подій

З 4–7 червня індустрійна платформа DOCU/PRO запрошує на серію майстеркласів. Розбиратимемося в тонкощах монтажу, маркетингової стратегії, обговоримо досвід успішного продюсування та особливості творчих підходів до створення успішних стрічок у жанрі креативної документалістики

4 червня о 14:00 відвідайте онлайн-майстерклас «Мистецтво монтажу документального фільму» за участі двох режисерів/-ок монтажу, які входять до списку найбільш досвідчених кінопрофесіоналів/-ок Європи. Дана Бунеску (Румунія) і Нільс Паг Андерсен (Данія) відчинять двері своїх монтажних кімнат і поділяться знаннями про захопливий шлях перетворення реальності на фільм.

5 червня об 11:00 на події «Про документальне кіно і не тільки» Ельвіра Нєвєра, членкиня журі міжнародного конкурсу DOCU/WORLD, польсько-німецька режисерка та сценаристка, розкриє деталі власних творчих прийомів у розмові з українською режисеркою Катериною Горностай. 

6 червня об 11:00 відбудеться онлайн-подія «Помістіть свій фільм на мапу: маркетингові стратегії для документального кіно». Під час воркшопу наша гостя Мірʼям Вікенкамп, експертка сфери з досвідом понад 15 років, у розмові з модераторкою, маркетологинею Анастасією Клисаковою, детально розповість про всі кроки піару та ефективні комунікаційні кампанії. 

Орієнтир на історії успіху допоможе тримати вивчення прикладу — «Сase study: “Будинок зі скалок” — від розробки до оскарівської кампанії». Захід відбудеться 7 червня об 11:00 — онлайн. Моніка Геллстром, одна з найвідоміших нині продюсерок документального кіно, розповість про роботу над «Будинком зі скалок», підходи до продюсування цього широко визнаного фільму та досвід організації оскарівської кампанії. Модеруватиме розмову Дарʼя Бассель, програмерка Docudays UA, директорка DOCU/PRO та продюсерка.

5 червня о 14:00 пройде онлайн-презентація основних принципів роботи Європейського фонду солідарності з українським кіно. Фонд фінансують 16 центрів кіно при міністерствах культури 13 європейських країн та Асоціація режисерів/-ок Європейського агентства кіно. Він орієнтований на підтримку розвитку та створення українських повнометражних фільмів, призначених для кінотеатрального релізу. 

Манон Дюверже, проєктна менеджерка Європейського фонду солідарності з українським кіно, познайомить із діяльністю організації. Після презентації відбудеться сесія запитань і відповідей. Модеруватиме подію — Юлія Сінкевич, кінопродюсерка, співзасновниця Української кіноакадемії, членкиня Європейської кіноакадемії. Ця онлайн-презентація відкрита для всіх охочих за умови попередньої реєстрації (робоча мова — англійська).