Квір-фільми Жанни Озірної вийшли онлайн

Квір-фільми Жанни Озірної «Котики» та «Зв’язок» вийшли онлайн на Takflix. Стрічки доступні в усьому світі з англійськими та німецькими субтитрами. 

«Котики» – короткий метр про закоханих жінок, які ведуть розмову про життя на старій львівській квартирі. Їхні мрії про материнство впираються у консервативні суспільні норми та порушення прав квір-людей.

«Зв’язок» – історія одного камінг-ауту довжиною в рік. Жанна фіксує буденне життя своєї родини та веде розмови про поняття сім’ї та прийняття будь-якого вибору. Фільм отримав «Пальму Півночі» на фестивалі «86» у Славутичі та спеціальну відзнаку Одеського міжнародного кінофестивалю.

Онлайн-кінотеатр Takflix випускає ці фільми на підтримку Законопроєкту №9103 про запровадження реєстрованих партнерств і закликає підписати петицію на сайті Президента України. Цей закон допоможе одностатевим парам визначити взаємні права та обов’язки, питання володіння майном, спадку, соціального захисту, прав у разі смерті чи зникнення партнера/ки.

Жанна Озірна – українська режисерка, учасниця Berlinale Talents 2020, зняла фільми «Зустріч» (2016), «Благодать» (2017), «Дорослий» (2019) та інші.

«Котики»: фільм 
«Зв’язок»: фільм