Комедія «Я кохаю свого тата» вийде в українських кінотеатрах у серпні

Гумористична стрічка розповідає про складність стосунків батька й сина в епоху соцмереж.

25 серпня на великі екрани вийде комедійний фільм «Я кохаю свого тата».

Історія розгортається довкола Чака, який вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

Роль батька виконав популярний американський стендап-комік Петтон Освальт, володар премії «Еммі» (ще на 3 номінований) та «Ґреммі» (номінант іще на 5). Освальт знайомий і кіно- й телеглядачам: він мав ролі в серіалах «Король Квінса» та «Агенти Щ.И.Т.», а також у картинах «Таємне життя Волтера Мітті», «Мачо і Ботан 2».

Доповнює комедійний дует Джеймс Моросіні, відомий ролями у серіалах «Американська історія жаху» і «Криміналісти: мислити як злочинець». Також він сценарист і режисер стрічки. Це його друга повнометражна робота після фільму «Секс утрьох» 2018 року. Картина «Я кохаю свого тата» заснована на реальній історії стосунків режисера з його батьком.

Світова прем’єра стрічки відбулася на американському кінофестивалі South by Southwest (SXSW), де картина здобула Приз глядацьких симпатій і Ґран-прі журі.

Фільм «Я кохаю свого тата» виходить в український кінопрокат 25 серпня.