Open Call на участь у конкурсі національного повнометражного документального кіно триває!

З 1 серпня подання на участь у програмі буде платним – 5 $.Зібрані кошти підуть у призовий фонд і будуть передані переможцю конкурсу. До 31 липня включно подача заявок буде безкоштовною.
Заявки та відбір👇:🔹 До національного конкурсу приймаються українські або створені у копродукції фільми. До процесу селекції фільмів для участі допускаються неігрові, в тому числі анімаційні та експериментальні, повнометражні українські фільми всіх жанрів.
🔹 До участі приймають фільми, виробництво яких було завершено у 2021 або 2022 рр..
🔹 Пріоритет надається фільмам, які не демонструвалися на території України.
🔹 До участі в національному конкурсі приймають роботи хронометражем від 50 хвилин.
🔹 Фестиваль залишає за собою право визначати, чи підходить фільм для обраної категорії.Нагороди та жюрі 👇:🔹 Приз журі переможцю Національного конкурсу
🔹 Приз глядацьких симпатій переможцю Національного конкурсу
🔹 Додатково на свій розсуд журі може відзначити фільми-учасники або члена(ів) їхніх творчих груп не більше ніж 2 (двома) спеціальними дипломами.
🔹 Організатор може залучати паралельні незалежні склади журі, які самостійно визначають призи та нагороди.
👉 Подати заявку: https://filmfreeway.com/KharkivMeetDocs
🔥Дедлайн: 25 серпня

Форму реєстрації, правила участі та регламент фестивалю можна знайти за посиланням: https://meetdocsfestival.com/reglament/

Kharkiv MeetDocs 2022 проходитиме 1-6 жовтня у Києві в гібридному форматі з міркувань безпеки організаторів та учасників фестивалю.
Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival (KMD EUFF) – міжнародний фестиваль документального та художнього кіно, який сприяє культурній інтеграції митців з різних регіонів України, зокрема східних, що значно постраждали внаслідок російської агресії. Фестиваль заснований у 2017 році. З 2022 року працює на благо культурної інтеграції України та її митців у світі.