Туристичні намети в Terra Incognita — запорука вашої комфортної подорожі!

Тривалість будь-якої подорожі залежить не тільки від вашого бажання, але також від наявності та надійності екіпіровки та іншого туристичного спорядження. Якісний туристичний намет, як тимчасовий мобільний притулок мандрівника — один з основних елементів його спорядження.

Палатка Terra Incognita Omega 2

Інтернет-магазин Terra Incognita представляє перший в Україні бренд туристичного спорядження, товари якого можна придбати в офлайн-магазинах Києва, Одеси, Дніпра та Львова, а також в інтернет-магазині Terra Incognita. Ми пропонуємо величезний вибір різноманітного спорядження для туризму, включаючи туристичні намети.

Які види туристичних наметів можна купити у Terra Incognita?

У наших магазинах ви знайдете все, що вам знадобиться у поході, незалежно від дальності вашої подорожі та складності маршруту. Ми пропонуємо товари найвідоміших у світі брендів, у тому числі і намети для туризму таких торгових марок, як Alexika, Black Diamond, Fjord Nansen, Hannah, Kelty, MSR, Pinguin, Salewa та ін., включаючи моделі від Terra Incognita.

В Україні туристичні намети та інше спорядження нашого бренду мають довіру покупців і, відповідно, високий попит. На сайті нашого інтернет-магазину, використовуючи зручну систему фільтрації, ви легко зробите вибір потрібної вам моделі:

1. За призначенням:

 • універсальні;
 • кемпінгові;
 • для велотуризму;
 • для піших та гірських походів;
 • для альпінізму та експедицій.

2. За місткістю — одно-, дво-, трьох, чотири-, п’ятимісні моделі та моделі наметів для більшої кількості осіб.

3. За вагою ми пропонуємо моделі до 1, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5 і більше 5 кг.

4. За кількістю шарів ви можете вибрати одно- або двошаровий намет.

5. За матеріалом каркасу:

 • алюміній (Dural);
 • алюміній (DAC®);
 • скловолокно (Durawrap);
 • скловолокно (Fiberglass);
 • сталь;
 • карбон.

6. За кількістю входів — на 1, 2, 3 та 4 входи.

Зрозуміло, що вартість туристичного намету залежить від його параметрів та від якості його конструктивних складових. Наш магазин пропонує надійні, комфортні та міцні туристичні намети різних кольорів — зеленого та його відтінків, пісочного, оранжевого, білого, блакитного та ін., а також кольорів хакі та камуфляж.

На що звертати увагу при виборі туристичного намету?

Палатка Terra Incognita Bravo 2 Alu

Для того, щоб зрозуміти. Як правильно вибрати намет, треба розуміти з яких елементів складається його конструкція та яку функцію вони виконують. Отже, модель сучасного намету складається з наступних елементів:

 1. Тенту (функція захисту від вітру, палючого сонця та опадів).
 2. Каркасу (скелет всієї конструкції, на якому закріплені всі її елементи).
 3. Внутрішнього намету (залежно від моделі, один або кілька відсіків, розрахованих на проживання від 1 до 4 осіб).
 4. Тамбурів (окремий від житлових відсіків внутрішній простір, призначений для складування та зберігання речей, два або три тамбури, наприклад, можна побачити у великих кемпінгових наметах).
 5. Вентиляційні отвори (своєрідні вікна, які є у всіх моделях наметів).
 6. «Спідниці» (цей елемент конструкції є не у всіх моделях наметів, він виконує функцію додаткового захисту від негоди у складних кліматичних умовах).
 7. Кілець та відтяжок (вони призначені для кріплення намету на поверхні землі, додаткової фіксації всіх її елементів — житлових відсіків, тамбурів і тентів, а також для надання потрібної форми всієї конструкції та посилення її стійкості).

Прямо зараз ви можете вигідно купити туристичний намет високої якості в інтернет-магазині Terra Incognita. Менеджери нашого магазину нададуть вам допомогу у виборі потрібної моделі туристичного намету, проконсультують з усіх питань щодо обраної вами моделі. Ми гарантуємо швидке оформлення замовлення та відправлення до будь-якого населеного пункту нашої країни, вказаного вами.