Зірковий уік-енд: комедія з Олею Поляковою та DZIDZIO в головних ролях зібрала перші 10 000 000 гривень у прокаті

Сімейна новорічно-різдвяна комедія “Зірки за обміном” вийшла в широкий прокат 1 січня 2022 року. Уже в перший уік-енд стрічку подивилося в кінотеатрах понад 85 000 глядачів

Гіганти української кіноіндустрії FILM.UA Group та Secret Service Entertainment об’єдналися заради створення комедії “Зірки за обміном” — сімейної новорічно-різдвяної комедії, де головні ролі виконали співачка Оля Полякова та лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома.

Для поп-діви Олі Полякової “Зірки за обміном” стали вже не першим досвідом зйомок у повнометражних фільмах, проте цього разу співачка спробувала для себе нову роль і стала співпродюсеркою стрічки.

Уже з 1 січня прокат фільму стартував в кінотеатрах по всій Україні з рядом допрем’єрних показів 30-31 грудня 2021 року. Глядачі масово пішли в кіно в період святкувань на цю добру новорічну комедію, в якій розкриваються важливі сімейні цінності. 

Велика кількість позитивних відгуків свідчить про те, що творці виконали свою основну місію — задовольнили потребу українського глядача в цікавому контенті на період святкувань. Не менше свідчать про успіх фільму в кінопрокаті й кількість проданих квитків, які вже сягнули позначки у 85 000, а касові збори фільму становлять 10 168 854 гривні.

Прокат фільму продовжується — встигніть придбати квитки та весело провести час у кіно зі всією родиною!

Фільм знято у співпраці KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.