Кіно січня: Сам удома, Сам удома 2 та Фарґо

Цього місяця будемо дотримуватись новорічно-різдвяної традиції і наче в дитинстві спостерігати за тим, як майстерно Кевін Маккалістер захищає свій дім від «мокрих бандитів», а ще у прокат виходить чи не найкращий фільм братів Коенів – засніжена чорна комедія «Фарґо». В честь 25-ліття стрічки будемо дивитись її відреставровану версію на великому екрані!

САМ УДОМА

з 30 грудня

Ніщо так не створює різдвяний настрій, як запах мандаринок, Let it Snow Френка Синатри і витівки Кевіна Маккалістера з “Сам удома”. Перегляд цієї стрічки вже давно став справжньою традицією. А що може бути святковішим, ніж дивитись головну новорічну комедію на великому екрані? Готуйте свій найкращий светр з оленями і до зустрічі в кіно!

Квитки: kyivmusicfilm.com/home-alone

САМ УДОМА

2 з 6 січня

Продовження класичної комедії, де Кевін Маккалістер знову змушений святкувати Різдво наодинці, але вже не вдома, а у місті всіх мрій Нью-Йорку. Озброївшись батьківською кредиткою, Кевін ні в чому собі не відмовляє і бере від життя усе – від розкішного люкса у Плазі до піци в лімузині. Але ідеальним канікулам приходить кінець, коли на горизонті знову з’являються давні знайомі Маккалістера – «мокрі бандити».

Квитки: kyivmusicfilm.com/home-alone-2

ФАРҐО

з 13 січня

Комедійна «тру»-крайм драма братів Коен про тихого і нерішучого продавця автомобілів Джеррі Лундеґаарда (Вільям Мейсі), який організовує викрадення своєї дружини і повністю втрачає контроль над ситуацією. Розслідувати криваві наслідки береться слідча на 7 місяці вагітності (Френсіс Макдорманд). «Фарго» стала справжнім проривом у акторській кар’єрі Френсіс Макдорманд. За цю роль вона отримала свою першу премію «Оскар».

Квитки: kyivmusicfilm.com/fargo