Українську короткометражку «Тигр блукає поруч» відібрано до участі в кінофестивалі в Німеччині

Українську анімаційну короткометражку «Тигр блукає поруч» Анастасії Фалілеєвої  відібрано до участі в The Bamberg Short Film Festival в Німеччині.

Стрічка «Тигр блукає поруч» присвячена темі підліткової депресії: крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові найближчих.

Фільм створений у техніці stop motion. Його особливістю є те, що витратним матеріалом для створення ляльок і декорацій стало сміття. Виробництвом займалась студія KAPI.

Bamberger Kurzfilmtage – один із найстаріших фестивалів короткометражного кіно у Баварії, а його головну нагороду, «Бамберзького кентавра», повністю виготовлено із шоколаду.

Фестиваль відбудеться 24–30 січня 2022 року. Частину програми покажуть онлайн.

Раніше «Тигр блукає поруч» стрічку було відібрано до більш ніж двох десятків українських та світових фестивалів, серед яких Short Shorts Film Festival & Asia (Японія), LA Shorts International Film Festival (США), Hiroshima International Animation Film Festival (Японія) та інші. Цього року стрічка також змагалась на ОМКФ.

ДМ