На Takflix вийшов дитячий фільм «Казка про гроші»

На онлайн-платформі Takflix.com вийшов дитячий фільм «Казка про гроші» Олесі Моргунець-Ісаєнко. Стрічка доступна українською мовою з англійськими субтитрами на всіх територіях.

«Казка про гроші» — це історія сільського парубка Левка, що успадковує млин свого загиблого дядька. Неочікуване збагачення збурює в Левкові нестримну жагу до грошей. Сюжет стрічки заснований на повісті «Йом-Кіпур, або Судний день» Володимира Короленка. 

У фільмі знімалися Андрій Ісаєнко («Захар Беркут», «Кіборги»), Ірина Мак («Спіймати Кайдаша», «Mia Donna») та акторка Київського театру драми та комедії на лівому березі Дніпра Анастасія Карпенко.

Зйомки проходили в Києві та в Національному музеї народної архітектури та побуту України. 2017 року «Казка про гроші» отримав приз від Академії Індійського кінофестивалю (ICFF) та відзнаку журі за «Особливий фільм».

Разом із «Казка про гроші» напередодні свят на Takflix випустили добірку фільмів «Кіно під ялинку». До неї увійшли чотири українські стрічки для дітей та всієї родини: козацька феєрія «Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке» Михайла Кострова, мюзикли «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко та «Трубач» Анатолія Матешка, а також казка Олесі Моргунець-Ісаєнко. У межах добірки фільми можна подивитися за знижковою ціною. Добірка буде доступною до кінця січня.

Фільм «Казка про гроші»

Добірка «Кіно під ялинку»