Фільм Тараса Дроня «Із зав’язаними очима» вийде в прокат у доступному форматі для незрячих людей. У прокаті з 9 грудня!

Звукоопис до фільму виготовила ініціатива «Доступне кіно» громадської організації Боротьба за права.
Промоція підтримана Державним агентством України з питань кіно.

В усіх кінотеатрах країни люди з порушенням зору можуть переглянути стрічку з мобільним застосунком Earcatch.

Звукоопис — це стислий закадровий опис візуальної частини фільму для незрячих глядачів. У світовій практиці він існує вже понад 30 років.

Доступні формати створено за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи.

Розклад показів та квитки дивіться на офіційному сайті фільму: https://bit.ly/3Gtdb5l

Про фільм: бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Головну роль у фільмі  «Із зав’язаними очима» зіграла володарка кінопремії «Золота Дзиґа» за найкращу жіночу роль Марина Кошкіна. Фільм переміг у конкурсі дебютних фільмів на Варшавському кінофестивалі, отримав приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм на Одеському кінофестивалі та ще з десяток нагород.

  • Наразі стрічка в прокаті у Києві, Дніпру, Харкові, Сумах, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Житомирі, Херсоні та Запоріжжі.

«Доступне кіно» – агенція, що професійно займається адаптацією фільмів для незрячих та нечуючих людей в Україні, у доробку якої понад 20 українських та іноземних кіноробіт.

Партнером кінотеатрального релізу фільму стала Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв UF MMA. Дистриб’ютор ― 86PROKAT.

Дякуємо за сприяння мережі спортивних хабів ЕБШ.