“Спецоперації 1.5: Історія Хіммата”: В Україні зняли серіал для Disney+ Hotstar

В Україні зняли індійський серіал “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” на замовлення стрімінг-сервісу Disney+ Hotstar. Організацією знімального процесу в Україні займалась компанія SARKE Studio. Прем’єра шпигунського екшн-триллера відбулась 12 листопада.

Зйомки серіалу “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” тривали 11 днів за участі української знімальної групи. За цей час що тільки не відбувалось на знімальних майданчиках у Києві та Київській області: напружені сцени погоні, вражаючі вибухи, шпигунські інтриги, гелікоптери у небі та ще багато інтриг, які розкриваються вже у серіалі. 

 “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” — це спін-оф оригінального серіалу “Спецоперації”, перший сезон якого вийшов минулого року. Шпигунську історію гаряче зустріли критики – вона здобула 8 номінацій на Filmfare OTT Awards, вигравши одразу три нагороди. Після успіху історії про пошуки закономірностей у терористичних атаках, режисер Нірадж Панді створив цілий всесвіт Спецоперацій. 

“Історія Хіммата” зосереджена на головному герої — молодому офіцеру відділу досліджень та аналізу зовнішньої розвідки. Після нападу на парламент у 2001 році, в нього з’явилась теорія про те, що за всіма терористичними атаками стоїть одна єдина людина. Разом з оперативною групою він понад усе прагне її знайти. 

Втім головною сюжетною інтригою в “Історії Хіммата” залишається сам головний герой, роль якого виконує відомий індійський актор Кей Кей Менон. Хто такий Хіммат Сінгх? Як він став тим, ким є? Що було до того, як він потрапив в замкнене коло терористичних заговорів?.. Ці та інші запитання розкриються з вражаючими подробицями. 

Також у серіалі грають Аділь Хан, Афтаб Шівдасані, Айшварія Сушміта, Віджай Вікрам Сінгх, Марія Рябошапка та інші.

Зйомки серіалу  “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” на замовлення Disney+ Hotstar стали можливими завдяки підтримці Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», Посольства Індії в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Вишгородської районної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Григоровича Сироти.