“Хмарний атлас” на великих екранах з 25 листопада

Амбітний фантастичний блокбастер сестер Вачовскі і Тома Тиквера, за світовим бестселером «Хмарний Атлас» Девіда Мітчелла, є одним із найдорожчих незалежних фільмів з бюджетом у 110 мільйонів доларів.

«Хмарний атлас» — самобутній та унікальний проект, що не має аналогів у світі кінематографа. Фільм складається з шести історій, шести реінкарнацій, філософська концепція яких не втратила своєї актуальності.

Це розповідь про сильних особистостей, про могутність, владу, про боротьбу за свої права і довгоочікуване здобуття справедливості. Фільм дозволяє побачити проблеми, що панують у суспільстві, переосмислити те, що відбувається, та раз і назавжди змінити колишній погляд на життя.  “Хмарний атлас” – це фільм-виклик, це спроба розповісти про те, яким прекрасним і жорстоким може бути світ. 

(L-r) DOONA BAE as Sonmi-451 and JIM STURGESS as Hae-Joo Chang in the epic drama “CLOUD ATLAS,” distributed domestically by Warner Bros. Pictures and in select international territories.

На окрему увагу заслуговує майстерність акторської гри зіркового касту: Том Ґенкс, Ґоллі Беррі, Ґ’ю Ґрант, Джим Бродбент, Джим Стерджесс, Хьюго Уівінг, Бен Уїшоу, Сьюзан Сарандон та інші, їх безмежно талановиті перевтілення, унікальні перетворення та неймовірні емоції. У картині ллється музика, яка змушує серце тремтіти.

Вихід фільму у 2012 році випередив час та його основні теми виявились занадто революційними. Саме тому, перевипуск стрічки на великі екрани у листопаді 2021 – важлива подія. Український глядач матиме можливість насолодитися грандіозним задумом авторів у кінотеатрах, глибше поринути у суть хитросплетінь сюжету, та відкрити для себе ще більше таємниць.

Компанія SVOEkino випускає фільм “Хмарний атлас” у двох версіях: з українським дубляжем та мовою оригіналу з українськими субтитрами.